Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie będzie żadnych modów, włączę wam tryb realistyczny i ustawię kilka map, tylko powiedzcie jakie. Proponuję jakieś teammatchowe lub deathmatchowe, może: arena1, lagrange, airpirates, bridge, mrsnowman i jungle? Po 10 minut każda mapa i po godzinie grania kończymy, bo ja mam inne rzeczy do zrobienia, do których już mi będzie łącze potrzebne. CTF przy tak małej ilości graczy jest nudny i bezcelowy, dlatego proponuje TDM lub DM. Ewentualnie można też HTF, bardzo fajny tryb, aczkolwiek nie wyobrażam sobie grania w niego przy 5 osobach na serwerze (: . Ewentualnie można Pointmatch, coś takiego jak DM ale na punkty (ten kto ma flagę dostaje 2x więcej punktów za zabicie niż normalnie). Na prawdę odradzam CTF przy tak małej ilości graczy. Pamiętacie ostatni pojedynek w Soldata jaki nudny był? 2v2 w CTF było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych modów, włączę wam tryb realistyczny i ustawię kilka map, tylko powiedzcie jakie. Proponuję jakieś teammatchowe lub deathmatchowe, może: arena1, lagrange, airpirates, bridge, mrsnowman i jungle? Po 10 minut każda mapa i po godzinie grania kończymy, bo ja mam inne rzeczy do zrobienia, do których już mi będzie łącze potrzebne. CTF przy tak małej ilości graczy jest nudny i bezcelowy, dlatego proponuje TDM lub DM. Ewentualnie można też HTF, bardzo fajny tryb, aczkolwiek nie wyobrażam sobie grania w niego przy 5 osobach na serwerze (: . Ewentualnie można Pointmatch, coś takiego jak DM ale na punkty (ten kto ma flagę dostaje 2x więcej punktów za zabicie niż normalnie). Na prawdę odradzam CTF przy tak małej ilości graczy. Pamiętacie ostatni pojedynek w Soldata jaki nudny był? 2v2 w CTF było.

Ja proponuje TDM, mapki obojętnie.

EDIT: I wrzuć friendly fire. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija już godzina odkąd grałem na serwie z klejem i londonem i troche nuda. Czemu nie ma naszego wielkiego, cudownego i wspaniałego organizatora PoxiPola?

A klej to co?

 

Zagramy w dote ?

Dota, dota. To jest nudne. Nudne naparzanie każdego czytając jednocześnie taktyki. Z resztą, za dużo czasu zżera, bo jeden mecz trwa dłużej niż godzinę.

http://war3.incgamers.com/?p=mod&m=10392

Zbieramy ludzi do tego, nie zapominaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg odwołuję to co napisałem, poszukujemy ludzi do mapy Dungeons and Dragons, ona jest epicka. Jest duża losowość w walkach, system d20 i takie różne fajne pierdoły. Można zapisać swoją kartę postaci.

 

Ja gram klerykiem, Pablo grał rogue i ciągle go musiałem wskrzeszać ;D.

http://war3.incgamers.com/?p=mod&m=7861

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...