Skocz do zawartości

Zablokowane Stwórz własny fotomontaż


Millenium

Rekomendowane odpowiedzi

W tym topicu wrzucajcie swoje fotomontaze moga być śmieszne mogą nie oby mialy sens;p zapraszam do zabawy i powodzenia....

http://img99.imageshack.us/img99/1442/13857masklvl2.jpg

http://img86.imageshack.us/img86/4245/doda2lp4.jpg

 

PS> Wybrałem twarz premiera poniewaz jego twarz latwo dopasowac moze dam jeszcze prezydenta

Macie ale ciut nie wyszło http://img99.imageshack.us/img99/7415/yoda2rq0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robić to nie ma komu...
Szkoda czasu na udowadnianie czegoś jakiemuś... nie wierzysz, że umiemy lepiej to nie wierz, twoja sprawa.

 

@topic: Drugie zdjęcie nierealne - jego twarz jakaś taka płaska :/

 

Dodaj jakieś złudzenie 3D.

 

Edit: [avatar]. Totalna tandeta :/. włosy jednej pani są duż większe, a one nie mają morfigu (czy jak sie to pisze...). Strasznie to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe, to tylko nalożenie warsty w GIMPie, a pozatym, może dałbyś swoją twarz, a nie.

Skończ już z tym krytykowaniem,bo sam nigdy nic ciekawego nie zrobiłeś/napisałeś/pokazałeś itp.

 

Millenium,ta 2 twarz troche nie wyszła,ale inne są genialne,nie śmieszne,ale ładnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac wystarczylo odswierzyc czasami tak jest a po zatym nie obrazaj innych ok?

 

nie działa mi lamo :lol2: ,nawet jak odświeżam mam biały ekran... :angry:

 

Idź do mamy i poproś, żeby Ci dała melisy na uspokojenie. Warn i blokada na jeden dzień.

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murdalow jak ja z kumplem testowalem to mi dzialolo i dalej dziala jak wam nie dziala nie moja wina ( a tak nawiasem mówiąc on nie dostał warna za to że ja cos 'cytuję' "spieprzyłem" tylko za to że mnie obraził po raz drugi to że ja powiedziałem w żarcie o sobie lama to nie znaczy że on może od tej pory mnie bezkarnie obrażać) zaraz wrzuce na imageschack bo juz normal jest

http://img232.imageshack.us/img232/9913/xdownloadcz4ga9.jpg <-kosmiczna polityka (L.K.)

A tu drugi:

http://img230.imageshack.us/img230/7828/miniphpsp9.jpg <-dawaj rente (T.R.)

Ps. W nawiasach inicjaly kto to jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murdalow jak ja z kumplem testowalem to mi dzialolo i dalej dziala jak wam nie dziala nie moja wina ( a tak nawiasem mówiąc on nie dostał warna za to że ja cos 'cytuję' "spieprzyłem" tylko za to że mnie obraził po raz drugi to że ja powiedziałem w żarcie o sobie lama to nie znaczy że on może od tej pory mnie bezkarnie obrażać) zaraz wrzuce na imageschack bo juz normal jest

http://img232.imageshack.us/img232/9913/xdownloadcz4ga9.jpg <-kosmiczna polityka (L.K.)

A tu drugi:

http://img230.imageshack.us/img230/7828/miniphpsp9.jpg <-dawaj rente (T.R.)

Ps. W nawiasach inicjaly kto to jest ;p

 

 

i ty mówisz,że ktoś cię obraził ***** ******? a za takie przeróbki to też można ponieść konsekwencje,w ogóle są do **** jak ty... przerabiać duchownego, idź się ********** w twarz ****** *******.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz robienie czegoś for fun aby sie odpręzyć i w ogóle to nie to samo co robienie czegoś aby kogoś ośmieszyć czy też obrazić

ja to robiłem for fun jak zauważyłeś zrobiłęm fotomontaż nawet samego siebie ;p

więc jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam i wiem o tym że można za to ponieść konsekwencje ale według mnie policja i głowy państwa powinni ścigać grube ryby które specjalnie ośmieszają te osobowości ,taka rybą jest np Szymon Majewski który w każdym odcinku Szymon Majewski Show ośmiesza polityków znane osobistości itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz robienie czegoś for fun aby sie odpręzyć i w ogóle to nie to samo co robienie czegoś aby kogoś ośmieszyć czy też obrazić

ja to robiłem for fun jak zauważyłeś zrobiłęm fotomontaż nawet samego siebie ;p

więc jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam i wiem o tym że można za to ponieść konsekwencje ale według mnie policja i głowy państwa powinni ścigać grube ryby które specjalnie ośmieszają te osobowości ,taka rybą jest np Szymon Majewski który w każdym odcinku Szymon Majewski Show ośmiesza polityków znane osobistości itp itd

 

ale on to robi umiejętnie a ty zmasakrowałeś prymitywnie twarz jakiegoś opłatka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę się z tobą kłucić

i proszę uprzejmych adminów albo modów o usunięcie 4 ostatnich postów (licząc z tym)

Z GÓRY DZIĘKUJĘ

 

usunąć to warto ten temat bo cuchnie jak zbuk to jest forum o tworzeniu gier a nie jakiś bzdur

 

@down:solówa! koleś nawet nie wiesz kim jestem,jedyną prawde o mnie zna ranmus o mojej przeszłości a co do usuwania to w moim przypadku byłaby to chwila i nie byłbyś problemem,nick mówi o tobie,jesteś nikim i tak zawsze będzie,nie liczysz się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Nobodego bo valhalla służy do pisania o luźnych rzeczach i w żadnym topiku (w tym topików valhallowych) nie powinno się kłócić z userami ani (druga sprawa) obrażać innych użytkowników forum

 

murdalow nie strasz Ranmą bo jeżeli naprawdę by cie lubił i byś nim "manipulował' albo "sterował" to by uczynił cię członkiem grupy administratorów lub moderatorów i sam byś powywalał co po niektórych którzy według twego mniemania zasługują na perma ;p

 

Ps.

Określenia takie jak: cuchnie jak zbuk, solówa, nie wiesz kim jestem, nie byłbyś problemem, (no i damy tu jeszcze) nie liczysz się

są określeniami typowymi dla blokersów (takiej osiedlowej mafii ;p) którzy głośno szczekają ale gryźć nie potrafią

Sam kiedyś taki byłem wiem co to znaczy. Przez to otrzymałem perma na ip, potem.....(oj to się rozgadałem, się;p)

ale to całkiem inna historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Nobodego bo valhalla służy do pisania o luźnych rzeczach i w żadnym topiku (w tym topików valhallowych) nie powinno się kłócić z userami ani (druga sprawa) obrażać innych użytkowników forum

 

murdalow nie strasz Ranmą bo jeżeli naprawdę by cie lubił i byś nim "manipulował' albo "sterował" to by uczynił cię członkiem grupy administratorów lub moderatorów i sam byś powywalał co po niektórych którzy według twego mniemania zasługują na perma ;p

 

Ps.

Określenia takie jak: cuchnie jak zbuk, solówa, nie wiesz kim jestem, nie byłbyś problemem, (no i damy tu jeszcze) nie liczysz się

są określeniami typowymi dla blokersów (takiej osiedlowej mafii ;p) którzy głośno szczekają ale gryźć nie potrafią

Sam kiedyś taki byłem wiem co to znaczy. Przez to otrzymałem perma na ip, potem.....(oj to się rozgadałem, się;p)

ale to całkiem inna historia

 

nie bronie się Ranmusem źle to wyczytałeś...osiedlowa mafia hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
usunąć to warto ten temat bo cuchnie jak zbuk to jest forum o tworzeniu gier a nie jakiś bzdur

 

wyjątkowo przyznam rację :lol2: głupszy niż jarek z leszkiem razem wzięci :P zamykam bo żal d*** ściska <_< spamowisko się zrobiło i tyle... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...