Skocz do zawartości

Zablokowane soldat.gmclan.org


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i tpsa :/

A co, masz jak mój kuzyn i modem ci się przegrzewa? To zadzwoń do TPsy, powiedz im że neostrada ci się psuje i na koniec dodaj cytat: Neostrada, z nami pokochasz internet :D .

 

No, co, poprostu: Neostrada - z nami pokochasz internet (jak to przeczytałem to mnie ten tekst rozwalił :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Online to ja gram tylko w FPP. Z wyjątkiem Worms które są turową strzelaninką TPP i Liero (też TPP) :D . A tak na serio, to grałem kiedyś w Little Fighter 2 przez neta, ale ta gra się szybko nudzi, a o lagach już nie wspomnę (ostatnia misja w 5 levelu, lagi tam rulezowały :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przepadam za TA. Może Real War? W te klocki jestem dobry :D . Ewentualnie może być jakaś inna ludzka strategia jaką mam (byleby nie earth 2150 - nie nawidzę :P , a mam dwie części xD ). Ja proponowałbym pojedynek w Worms World Party lub Worms 2. Ewentualnie Worms Armageddon, byleby nie 3D ani Forts (one SUXują :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ta, a niby Total Annihilation to nieludzka gra? Przeciez to jeden z wiekszych hitow. :) To moze red alert 2? Ale z dodatkiem i dodatkiem fanowskim, bo Westwood zawsze daje ciala przy balansowaniu gry. Albo Age of Empires 2 - najlepszy rts wszechczasow, az dziw bierze, ze to produkcja microsoftu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...