Skocz do zawartości

propaganja

Użytkownicy
 • Zawartość

  3522
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez propaganja

 1. Semper Fidelis

  Najnowszy, długi i porządny zwiastun Semper Fidelis:
 2. Semper Fidelis

  Kolejny film pełnometrażowy mojej produkcji, opowiada historię Orląt Lwowskich w czasie dwóch wojen, polsko-ukraińskiej (1918) i polsko-bolszeiwckiej (1920), krótki zwiastun:
 3. Dwa Nagie Miecze

  Tym razem krótki, bo 5 minutowy film. Poniżej zwiastun: A premiera odbędzie się 10 lipca.
 4. Dwa Nagie Miecze

  https://www.youtube.com/watch?v=S8JgY7EV-7c&feature=youtu.be całość
 5. Dwa Nagie Miecze

  Nie ja usunąłem tylko jakiś ukrainiec jak mi podkradli konto na youtube. Leżał bezpiecznie na niepublicznym
 6. Dwa Nagie Miecze

  zwiastun souljah przepadł, a szkoda bo sam chciałem luknąć
 7. Dwa Nagie Miecze

  bo ja wiem? chyba gdzieś na warsztat.gd jeszcze się ostał
 8. Dwa Nagie Miecze

  Nie, w Game Makerze robiłem tylko "Ludobójstwo" i kilka ujęć do Połonki. Zarzuciłem ten pomysł, GM nie dźwiga odpowiednio dużych plików graficznych. Co do grafiki - no tutaj jest najbardziej szczegółowo, i najbardziej ruchliwie - a to dlatego że mała skala filmu pozwoliła dużo dopracować. Ale Semper Fidelis nawet bez tych ruchów liści będzie wyglądać lepiej, bo tam najwięcej rusza się "kamera"
 9. Dwa Nagie Miecze

  Film jest bardzo krótki To co się dzieje chwile później trwa już do końca filmu
 10. Semper Fidelis

  Raz jest lepiej raz jest gorzej Po pierwszym pełnym metrażu było elegancko, po drugim mocno kiepsko, teraz zbieram na trzeci
 11. Semper Fidelis

  i drugi krótki zwiastun, na którym reżyser klasycznego King Konga bombarduje bolszewików:
 12. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  I finał:
 13. Zapraszam do oglądania:
 14. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  Przedostatni, Odcinek 6:
 15. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  dzięki! odcinek 5:
 16. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  Odcinek 4:
 17. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  ODcinek 2:
 18. Obrońcy Głogowa, odcinek 1

  Celowałem w tak zwany humor bardziej wyrafinowany, ale znalazło się miejsce i na "kupsko" i na drobne złośliwości. Więc 30 lat to też pewnie mało
 19. "Obrońc Głogowa" film pełnometrażowy

  Film trzeci, ale pełen metraż drugi (choć mówiąc szczerze mam jeszcze jeden niepublikowany krótki metraż na dysku, czekający na lepsze czasy). Pierwszy odcinek Obrońców:
 20. Pracuję właśnie nad pełnometrażowym filmem fabularnym o wojnie Polsko-niemieckiej w 1109 roku, głównym wątkiem będzie obrona Głogowa, ale scenariusz filmu obejmuje okres od podboju Pomorza przez wojska Bolesława Krzywoustego, do bitwy na Psim Polu. Opowiadać będzie historię młodych głogowian, zakochanych w sobie Paszka i Dobrówki oraz ich skonfliktowanych rodzin. Oprócz piastowskich Romeo i Julii oczekiwać można zarówno wątków lekkich, komediowych, jak i solidnego dramatu - oraz całą masę mocnej bezkompromisowej batalistyki. Przewidywana długość filmu to ok. 100 minut Przewidywana data premiery: początek 2017 roku pierwszy zwiastun: W zwiastunie nie ma dialogów, bo jeszcze nie nagrywaliśmy. Muzyka chwilowo moja więc uwaga na uszy. Niedługo wyjdzie pełny 3 minutowy zwiastun gdzie zobaczyć będzie można trochę fabuły.
 21. "Obrońc Głogowa" film pełnometrażowy

  Najnowszy zwiastun, jeszcze ciepły:
 22. Patronite

  Chciał nie chciał, musiałem założyć Patronite. Film Obrońcy Głogowa niemal skończony, ale ciągle brakuje paru tysięcy na sfinalizowanie projektu. Oprócz tego na horyzoncie majaczy kolejny film (o latach 1918-1921) - ale o tym więcej niebawem. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć produkcję filmów o Polskiej historii zapraszam tutaj: https://patronite.pl/amorpatriae Jeśli ktoś chciałby pomóc w mniej wymierny ale równie ważny sposób prosze o udostępnianie gdzie się da. Tutaj zwiastun produkcji:
 23. Need for f***** speed

  Ten tytul to taka sciema i marketing z mojej strony :) To zadna nowa gra, tylko 3 'motorowe' misje z Souljah Strzalkami sie skreca i tyle apropo sterowania :) Mamy 3 trasy, pierwsza taka na rozruszanie gdzie lecimy przez las i tunel unikajac skrzynek samochodow i zab, w drugiej cos w podobie ale w nocy, a w trzeciej tniemy prosto przez plonacy las a wszedzie w kolo spadaja komety. A wrzucam to zebyscie sprawdzili czy poziom trudnosci daje rade, i ogolnie czy efekt jest w porzadku. Minigierka przypomina stare programy telewizyjne o hugo (pamietacie tego skrzata ktorym sterowalo sie przez telefon?) tylko w przyspieszonym tempie. "Motor" do wymiany, muzyka do wymiany, reszta teoretycznie skonczona ale wiadomo zawsze mozna cos jeszcze wymyslic, zmienic. Milega zapier***nia :) http://www.sendspace.com/file/is76ai
 24. Galeria Grafik

  bardziej pracochłonny plakat filmu: i dwa stosunkowo szybkie portrety:
×