Skocz do zawartości

zwierzakdc

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O zwierzakdc

 • Tytuł
  Chicken
 1. GM:S Pro Problem z obiektami. Brak reakcji na kolizję.

  Problem rozwiązał się sam. Męczyłem się sporo czasu. Nie mam pojęcia co było jego przyczyna do tj pory. Niczego nie zmieniałem w kodzie, a problem zniknął. Temat można zamknąć jak i usunąć gdyż nie wnosi niczego co mogłoby pomóc innym użytkownikom. Dzięki za odpowiedzi i życzę wszystkim, aby problemy rozwiązywały się same:)
 2. Witam! Posiadam GM:S Pro 1.3 i 1.4 oba wydania stabilne. Pracuję obecnie nad platformówką z wykorzystaniem łapania się krawędzi obiektu o nazwie obj_edge. Stworzyłem room1 do testu. Po umieszczeniu kilku obj_edge odpaliłem i wszystko działa ok. Po czym zaprojektowałem cały level gdzie liczba obj_edge jest znacznie większa. I tu pojawia się problem. Po ustawieniu na planszy więcej niż 35 obj_edge i uruchomieniu gry, między obj_player, a niektórymi obj_edge nie zachodzi żadna reakcja. Tak jakby wszystkie obiekty obj_edge od 35-go nie były umieszczone w room1. Dolegliwość występuje również jak utworzę obj_edge_2 i 3 etc. Czy ktoś z Was spotkał się z takim czymś? Czy GM:S Pro ma jakieś limity związane z obiektami? Czy tylko wersja Standard takowe posiada?
 3. Booby Sheep

  Dokładnie, różnica jest taka, że owca od razu biegnie dość szybko.
 4. Booby Sheep

  Tytuł: Booby Sheep Gatunek: Zręcznościówka Platforma: Android Opis: Podejmij wyzwanie i pokieruj Owcą. Zbierz jak najwięcej kwiatków (punktów). Jednak zadanie nie będzie łatwe, gdyż jest to głupa owca, która biegnie przed siebie nie zważając na przeszkody. Unikaj zderzenia z ogrodzeniem i…PRZETRWAJ. Download: https://play.google.com/store/apps/details?....dev.BoobySheep Rozmiar pliku: 11MB Autorzy: Art.Dev Programowanie: Art.Dev Fabuła: Art.Dev Grafika: Art.Dev Muzyka: Art.Dev Screeny: Art.Dev
 5. Fullscreen

  Chce się upewnić. Czy po zastosowaniu display set GUI size miejsce wyznaczone na ekranie urządzenia jako przyciąć równierz zostanie dopasowane do ustawionej rozdzielczosci? Czy wymaga to zastosowania innej operacji? Czy display set GUI size umieszczam w kodzie każdego obiektu?
 6. Fullscreen

  Hmm, spodziewałem się bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Od jakiej funkcji zacząć? Kod umieścić w folderze Scripts czy w Objects, a może jeszcze w innym? Więcej szczegółów jeśli można, albo jakiś w miarę precyzyjny link do przykładu.
 7. Fullscreen

  Witam! Jestem w trakcie projektowania niewielkiej gierki na android. Dodam także, że są to moje pierwsze kroki z programem GM: Studio (posiadam ver.1.3 Pro). Moimi urządzenia mi do testowania są: Samsung Galaxy Core i Asus Nexus 7 (2012). Ich rozdzielczości różnią się od siebie, co sprawia, że uruchamiając grę na obu urządzeniach, wcześniej zaprogramowane współrzędne przycisków ekranowych nie są dostosowywane do rozdzielczości urządzeń. Proszę o pomoc:)
×