Skocz do zawartości

PatrykPlayingPOLSKA

Użytkownicy
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez PatrykPlayingPOLSKA

 1. Horrorkowa melodyjka

  Well,nawyki mi pozostają,trapową wersję też tego zrobiłem
 2. Horrorkowa melodyjka

  Witajcie ! Wykonałem melodię,jak dla mnie w świecie gier pasowałaby by do mrocznego survivalu z elementami horroru,ale to pozostawiam dla was. Nie ma tu czegoś specjalnego ot sama melodia bez rytmiki/perkusji. Jeśli komuś się spodoba,zapraszam do użytku. Opinie mile są widziane.
 3. M.E.A.T. – gra RPG w stylu Pixel Art

  O ile dobrze pamiętam słoń już kiedyś zajmował się robieniem gierki,ale przyznać trzeba M.E.A.T zapowiada się naprawdę ciekawie,ruszył z kopyta.
 4. Temat zbiorczy na drobnostki

  Dziękuję bardzo,racja to bardzo myli w porównaniu do gamemaker'a. Jeszcze raz dziękuję
 5. Temat zbiorczy na drobnostki

  Hejo,zgłaszam się do was z takim problemem. Kliknięcie na zdjęcie powinno wywołać zmienną fc_alert() i to działa,ale gdy już zmienna alert_showed dostanie wartość true to switch wcale nic nie robi z tym. Początkowo gdy zmienna ma wartość false to hide_alert() się aktywuje,według switch'a. Dziękuję za odpowiedzi <div id="alert"> </div> <img src="wykrzyknik.jpg" id="alert_s" onclick="fc_alert()" width="100" height="100"> <script> var alert_showed=false; function fc_alert() { // document.getElementById("alert").innerHTML=alert_showed; alert_showed=true; } function show_alert() { document.getElementById("alert").style.backgroundColor="blue"; document.getElementById("alert").style.width="500px"; document.getElementById("alert").style.height="500px"; } function hide_alert() { document.getElementById("alert").style.backgroundColor="red"; document.getElementById("alert").style.width="50px"; document.getElementById("alert").style.height="50px"; } switch(alert_showed) { case true: show_alert(); break; case false: hide_alert(); break; } </script>
 6. Reagowanie obiektu na dźwięk

  Jest taki asset na yoyo, LINK ,spróbuj z niego zaczerpnąć.
 7. Temat zbiorczy na drobnostki

  Zarzuć przykładem,łatwiej będzie rozwiązać Twój problem.
 8. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

  Ja ostatnio właśnie zacząłem słuchać ostrego,i muszę przyznać że bardzo mi się podoba jego twórczość.Bez zbędnych wulgaryzmów,dodatków i jest naprawdę super.Szczególnie spodobał mi się album Życie po śmierci.
 9. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 10. Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?

 11. Nad czym aktualnie pracujesz?

  A ja w cpp postanowiłem napisać sobie proste kreowanie postaci,może zrobię z tego jakiegoś textera. (tam w pewnym momencie gracz dostaje ileś tam xp'a by sprawdzić czy działa levelowanie)
 12. Temat zbiorczy na drobnostki

  To bardzo łatwe,sprawdzasz czy x,y twojej postaci jest na danym obj_woda,jeżeli tak wtedy movement_speed=/2 Najlepszą do tego funkcją bedzie place_meeting.
 13. Galeria Grafik

  Bardzo ładna żabka.
 14. Nad czym aktualnie pracujesz?

  var ms=100; var col=0; function fc_col() { if(col==0) { var a=Math.floor(Math.random() * 255); var b=Math.floor(Math.random() * 255); var c=Math.floor(Math.random() * 255); var color="rgb(" + a + "," + b + "," + c + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color; col=1; } else { var d=Math.floor(Math.random() * 255); var e=Math.floor(Math.random() * 255); var f=Math.floor(Math.random() * 255); var color1="rgb(" + d + "," + e + "," + f + ")"; document.getElementById("content").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("globalContainer").style.backgroundColor=color1; document.getElementById("content_container").style.backgroundColor=color1; col=0; } } setInterval(fc_col,ms); Zrobiłem to w nieco upośledzony sposób.
 15. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Ja od dłuższego czasu bawię się w JS,oto co wykonałem dziś w szkole gdy miałem wolny czas Jakby ktoś był ciekawy,mogę podesłać kod.
 16. Dungeon Survivor

  Hmm co tu powiedzieć. Fajnie by było wiedzieć kim jest nasza postać,na razie wiemy że jest tchórzem. Może jakieś kreowanie postaci ? Gra się nawet przyjemnie,ciekawy interfejs gry,podoba mi się te przewijane tło. Muzyka jak dla mnie pasuje tu idealnie. Osobiście uważam że w takich gierkach nie powinno być czegoś takiego jak "Podczas eksploracji ugryzł cię jakiś owad" lub "Podczas eksploracji udało Ci się upolować parę zwierząt" tekst powinien być tak jakby oczami postaci.(bardziej szczegółowe opisy powinny być). Jestem ciekaw jak to jest z tym jeziorkiem,jest jakaś szansa na brudną/zatrutą wodę ? Miałem 2 czerwone miksturki,chciałem wypić jedną a zachłanna postać wypiła 2 na raz. Polecam się przerzucić na GMS,jest darmowy i lepszy niż GM8 Mój rekord to 35 dni. Powodzenia życzę.
 17. instance_activate/deactivate

  Wyślij najlepiej lub projekt,bo działamy na ślepo.
 18. instance_activate/deactivate

  instance_activate_region(x-10,y-10,x+5,y+5,true) ; Dlaczego tak ? Ponieważ z (x-5,y-5,x+5,y+5,true) wychodziło 0 i aktywowało gdzieś w innym miejscu,a tak z (x-10,y-10,x+5,y+5,true) wychodzi-5,czyli twój zasięg. Jeżeli to nie zadziała to się poddaję.
 19. instance_activate/deactivate

  Masz trochę dziwnie podstawione atrybuty w tej funkcji https://docs.yoyogames.com/source/dadiospice/002_reference/objects and instances/instances/deactivating instances/instance_activate_region.html Tu taka mała poprawka,te drzewa zostały stworzone a nie narysowane,byłby narysowane gdybyś użył np draw_sprite.
 20. Pytanie dotyczące tworzenia sprites

  Nasz administrator Uzjel bardzo fajnie wytłumaczył to w tym filmiku.
 21. Galeria Grafik

  Pierwsze co mi przyszło na myśl gdy to zobaczyłem to Taco Hemingway Bardzo ładne.
 22. Javascript inkrementacja

  Ahh dzięki,wiedziałem że to jakiś banalny problem.
 23. Javascript inkrementacja

  Hejka,ostatnio bawię się w js,chcę zrobić takiego prościutkiego clickera Mam sobie taki kod. <!DOCTYPE html> <html> <body> <button type="button"> <center> <p id="demo" onclick="myFunction()">Klikaj</p> </center> </button> <script type="text/javascript"> function myFunction() { var a=0; a++; document.getElementById("demo").innerHTML=a; } </script> <b> </body> </html> Jak po kodzie widać przycisk "Klikaj" po wciśnięciu zmienia się na "1",a następne wciśnięcia już nic nie robią.Czemu tak się dzieje ?
 24. Darmowe-Płatne Gry

  Assassin's Creed Black Flag za darmo. https://freetrial.ubisoft.com/promotions/assassins-creed-black-flag/16/
 25. Nad czym aktualnie pracujesz?

  Podczas wakacji jakoś nie mogłem się zabrać do nauki C# a podczas szkoły już jakoś tak. Coś tam skrobię w unity.
×