Skocz do zawartości

ZenniTX

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ZenniTX w Rankingu w dniu 28 Kwiecień 2018

ZenniTX posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutralny

O ZenniTX

 • Tytuł
  Chicken

Ostatnie wizyty

622 wyświetleń profilu
 1. Najgłupsze bugi GMS 1.4

  Nie ma. Dziękuję, zamykam.
 2. Obsługa plików z rozszerzeniem .swf

  To zawsze musi być pytanie? Myślałem, że dział grafika to udostępnianie informacji, ocena ORAZ pytania. Nie bijcie, jestem nowy ;3
 3. Hej, chciałbym nadmienić, że minęło trochę czasu od moich pierwszych bojów z GM i plikami z rozszerzeniem .swf, jednak końcowe wyniki są zadowalające. Jeśli pamiętamy o: - wszystko musi być na jednej, pierwszej warstwie, ale niekoniecznie wszystkie części muszą być połączone (przymus do animacji); - wszystko jest na jednej linii czasu; - "draw_enable_swf_aa(true);" (dla jakości); - interpolacja powinna być włączona w zdecydowanej większości przypadków; Gradient też jest już obsługiwany, jednak nie widoczny w edytorze. Jestem zadowolony z osiągów GM, który radzi sobie z tym lepiej niż Unity ;3 Swoją drogą, podoba wam się załączona grafika?
 4. Tutaj zostawiaj reputację

  Bez owego użytkownika utknąłbym w projekcie na długo, dzięki jego pomocy zrozumiałem jak eksportować, przygotować i w jakim programie, aby nie gryzł się z silnikiem, wykonać grafikę wektorową. Polecam ogromnie, wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze.
×