IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Uwaga!

Każdy nowy temat powinien mieć taki sam układ, zgodny z tym szablonem!
Prosimy nie dodawać screenów z menu - nie przedstawiają one gry!

Reply to this topicStart new topic
Take It Slow
Danieo
post 23.10.2016 - 13:10
Post #1

Cadet
**

Grupa: Użytkownicy
Team: TechSkull Games

Danieo

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Tytuł: Take It Slow

Gatunek: Platformówka

Opis: Take It Slow to gra platformowa w której walczymy z czasem. Przechodź poziomy jak najszybciej tylko pamiętaj... aby się nie śpieszyć! (Tak, to paradoks!). Przejdź przez portal zanim licznik zejdzie do zera i wybije czas twojej śmierci. Spowalniaj czas aby ułatwić sobie przechodzenie przez śmiercionośne pułapki.

Na chwilę obecną gra posiada 10 poziomów, w pełnij wersji będzie ich znacznie więcej.

Obecnie grę możecie pobrać za darmo, jednak osoby chcące wesprzeć rozwój projektu (zbieram na opłatę Greenlight) mogą ją zakupić za 0.99$ (cena nie ulegnie zmianie po premierze) by otrzymać później pełną wersję.
Download: Pobierz
Rozmiar pliku: 12Mb

Screeny:

Autorzy:
Programowanie: Ja
Grafika: Niektóre grafiki są robione od zera przeze mnie, inne wzorowane na innych assetach a jeszcze inne pochodzą z http://opengameart.org/.
Muzyka: pochodzi z http://opengameart.org/ na licencji CC-BY

--------------------
Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii ~Artur C. Clarke
Go to the top of the page

+Quote Post
post 23.10.2016 - 13:10
Post #

Uploader

Pani kontekstowa pokazuje swe wdzięki tylko w Valhalli lub wszędzie jeżeli nie jesteś zalogowany(a)! :3

Quote Post
Adriann
post 23.10.2016 - 13:34
Post #2

Master of Posts
Ikona grupy

Grupa: ♔ Zwycięzca CA 2016 ♔

adriannn1992

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Co by Ci tu powiedzieć...pierwsze co to podobieństwo do super meat boya jest ogromne;)
Jako mała darmowa gierka mogłoby się to sprawdzić ale jak planujesz to wrzucać na steam to obawiam się że musisz ją jeszcze mocno dopracować pod każdym względem. Np przyczepię się do projektu leveli, czasami bywa zbyt tanio frustrujący np trzeba przebiec przez monotonny korytarz z piłami by dopiero stawić czoła prawdziwemu zagrożeniu co sprawia że powtarzamy nudną część w nieskończoność sztucznie wydłużając rozgrywkę. Innych konkretnych pomysłów w tej chwili nie dam by myślę że najpierw musisz się określić, zdecydować w jakim kierunku iść z tą grą czy ma to być darmowy klon super meat boya czy nadasz grze własną tożsamość. Tyle ode mnie, powodzenia w projekcie;)

--------------------

+Quote Post
PatrykPlayingPOL...
post 23.10.2016 - 13:37
Post #3

Minor User

Team: Szukam

kuncu

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Bardzo fajne,podobne do Super Meat boy'a,muzyka fajna,grafika też,natomiast zmieniłbym klawisz spowolnienia np masz lewy myszy.

--------------------
Ogarniam trochę GML
LINKEŁ

+Quote Post
Danieo
post 23.10.2016 - 13:46
Post #4

Cadet
**

Team: TechSkull Games

Danieo

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Dzięki za opinię, oczywiście grę będę jeszcze dopieszczał, to dopiera beta. Ogólnie gra nie ma być ani darmowym klonem Meat Boya ani wyjątkowym tytułem Indie tylko małą, tanią grą, która ma zapewnić graczowi rozrywki na nudny wieczór (coś jak te inne gry za 1euro na Steam). Domyślam się nawet o który korytarz z piłami Ci chodzi biggrin.gif Wiele osób się na niego skarżyło, więc chyba odpuszczę sobie taki styl designu poziomów.

--------------------
Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii ~Artur C. Clarke

+Quote Post
I am vader
post 23.10.2016 - 13:56
Post #5

Wiadro of Antytrollerstwo

SSPH

Nagrody:
Uzytkownik roku (CA 2015)

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Zobaczylem tytul i od razu pomyslalem https://www.youtube.com/watch?v=-2WYZ0jBjR0...utu.be&t=33

--------------------

5678(ale ten czas leci!) lat później nadal go kaleczę.
GM GMS GML GMC Game Maker Studio Language Community Polska
Unity Tutoriale Poradniki Silniki Gotowce Dyskusje Pomoc Pytania Początkujący Zaawansowany Forum
Mój nick jest głupi. Ranga też. Ale to kawał forumowej histori więc zostanie tak na zawsze.

+Quote Post
Adriann
post 23.10.2016 - 18:34
Post #6

Master of Posts
Ikona grupy

Grupa: ♔ Zwycięzca CA 2016 ♔

adriannn1992

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Wiesz, to by grało gdybyś ustawił te trudne przeszkody na początku, druga połowa misji byłaby walką z czasem który ci pozostał

--------------------

+Quote Post
Kondziux
post 24.10.2016 - 19:26
Post #7

Chicken

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Spoko giera

+Quote Post
Korodzik
post 6.01.2017 - 11:50
Post #8

Zawładnęła mną próżność rangowa!

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Pomysł fajny, grafika i muzyka ładna (choć jeden utworek urywa się jakby w połowie bez sensu), ale wykonanie pozostawia trochę do życzenia... przy skokach z platformy na platformę czasem bohater nie słucha się nas, zdarza mu się nawet utknąć na krawędzi platformy.

Nie mam cierpliwości do takich gier, ale ciekawa.

--------------------

+Quote Post
Temporal333
post 27.01.2017 - 18:28
Post #9

Chicken

Uploader
Ostrzeżenia:
(0%) -----

Lubię takie gierki, ale chyba poziom trudności trochę za wysoko ustawiony. Gra powinna się wolniej rozkręcać, a tutaj juz pierwsze plansze wystawiają gracza na próbę. Przydałby się też jakieś urozmaicenie w samym soundtracku. Nie wiem co więcej napisać, mi się gierka podoba.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25.03.2017 - 20:43