Skocz do zawartości

Rune Masters - nowe demo (i free keye do gry do zgarnięcia)


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Contest.png


Dokładnie tak jak w tytule, rozdajemy kilka kluczy (na Desurę) za darmo, wiele się napracowac, żeby takowy uzyskac nie trzeba. Wystarczy zagrac w nowe demo, zarejestrowac się u nas na forum i opisac swoje wrazenia z gry, można się nawet posunąc do podrzucenia kilku sugestii!

W każdym razie, za tydzień 5 osób z największą ilością postów na naszym forum otrzyma klucz do gry na platformie Desura. Proste, rojt? Zacznijcie od zajrzenia do tego tematu i ściągnięcia dema:

contest_button.png


Jeśli można to fajnie by było jakbyście demo komentowali u nas na forum, ciężko się później zbiera feedback ze stu różnych miejsc, a zarazem liczba postów się powiększy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest o wiele wiele lepiej niż jak grałem w ostatnią wersję. Szczerze mówiąc nie mam żadnych zastrzeżeń i uwag. Gra się naprawdę bardzo fajnie :) Doszedłem do końca dema :)

Tylko w trybie classic nie działają mi punkty, te globalne. Nie działają również opcje w menu i statystyki. Chyba że to w demo tak jest :)

 

EDIT: i jeszcze jedna prośba, zmień hosta na którym udostępniasz plik, bo musiałem się przez 15 okienek i 1000 reklam przedrzeć żeby ściągnąć plik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W sumie mogłem na nasz serwer wrzucic, co do globalnych hajskorów, niedziałających opcji i statystyk to nie tylko w demo tak jest ale póki co po prostu tego nie zrobiliśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogłem na nasz serwer wrzucic, co do globalnych hajskorów, niedziałających opcji i statystyk to nie tylko w demo tak jest ale póki co po prostu tego nie zrobiliśmy :P

 

To na jakiej podstawie dajecie pełną wersję za punkty? na podstawie zrzutu ekranu z tabeli? :)

Ahhh nie doczytałem, dajecie za posty, a nie za punkty :) a szkoda, za punkty byłoby fajnie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rm1j.th.png

Wiem że i tak byście znaleźli ten błąd i go do pełnej wersji poprawili ale nie zaszkodzi z raportować tego, a tak w ogóle to widać że teksty są przygotowywane przez jedną osobę ciągłe powtarzanie jednego słowa rozumiem jakby to robiła jedna postać w grze ale że dwie z dwóch jakie postać spotyka. (nie wiem może spotyka więcej, ja w każdym razie doszedłem do momentu kiedy przeciwnik ma 5 poziom i się zatrzymałem chyba takie gry nie są dla mnie. Ale pewnie to przez to że nie doczytałem samouczka. ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trochę nie przesadzony poziom trudności? Jestem nafeedowany a i tak moge pajść z wilkiem...

 

Hmm, może źle rozdzielałeś punkty umiejętności? Ja jestem bardzo casualowym graczem, a doszedłem do końca dema w mniej niż godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy trochę nie przesadzony poziom trudności? Jestem nafeedowany a i tak moge pajść z wilkiem...

Będzie też poziom trudności dla casuali, ale trzeba też myśleć przy rozdawaniu punktów, kim grasz, w co dodawałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak w tytule, rozdajemy kilka kluczy za darmo, wiele się napracowac, żeby takowy uzyskac nie trzeba. Wystarczy zagrac w nowe demo, zarejestrowac się u nas na forum i opisac swoje wrazenia z gry, można się nawet posunąc do podrzucenia kilku sugestii!

haha

van anty, nawet nie podejrzewalem ze mozna byc az tak glupim.

Przeciez to sa wciaz te puzzle ktore juz ponad rok temu robiles :)

Myslisz ze ktos sie nabierze i sciagnie ??

Zmien model biznesowy i zaplac mi, to moze (MOŻE) sciagne.

Sporo ludzi sie z ciebie smieje hehe.

 

ps:kogo chciales oszukac??? myslaes ze sie nie poznam ze to wciaz te nuuudne i do tego z masa bledow puuzle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...