Skocz do zawartości

Dead End 2


SKiD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Na początku wszystko czytałem ale po zabiciu zombiaka zacząłem przeklikiwać i po tych 15 minutach treningu zabił mnie szczur za skrzynią :/

 

(experience, było sporo innych błędów ale ten się najbardziej rzucił w oczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No na szczura (to miał być zmutowany robal o dużych rozmiarach :D) trzeba uważać, nie widać go ponieważ latarka jest zapewnię za ciemna. Więc rozumiem że grałeś używając języka angielskiego, jeśli tak to chciałem powiedzieć że nie przykładałem się do niego zbytnio bo to jest polskie forum i większość graczy zapewne woli grać po polsku.

 

Dzięki za komentarz ANtY cieszę się iż znalazłeś tylko 2 rzeczy do poprawki. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie no sporo więcej by się tego znalazło ale początek zanudza na śmierć. Zagraj sobie w jakieś nowe strzelanki i zobacz jak tam to jest zrobione z tutorialem i fabułą. Najpierw daj chociaż trochę akcji przed tym gadaniem.

 

Tak, wybrałem angielską wersję :)

 

Z tych grubszych rzeczy to jeszcze zmień to przechodzenie z rooma do rooma, jakaś normalna grafika drzwi i żeby się z takich samych wychodziło. Do tego jakieś przyciemnienie i rozjaśnienie ekranu zamiast takiego chamskiego teleportu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym myślałem, chciałem w ogóle nie dawać tutaj początku gry tylko zaczęło by się wszystko od miejsca gdzie dostajesz kombinezon. Ale teraz przypomniał mi się fajny pomysł który gdzieś chyba zapisałem i co miało być na początku gry. Co? Nie zdradzę bo to jest niespodzianka.

 

Haha, nie miałem żadnego pomysłu na przechodzenie przez roomy więc wrzuciłem strzałki (po zagraniu można zobaczyć że w niektórych miejscach nie są nawet obrócone we właściwą stronę)...

Drzwi raczej nie dam, bo skąd na autostradzie drzwi d(>_<)b

 

A co do tego ostatniego to chodzi Ci o efekt przechodzenia z rooma do rooma tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,

zabieram się do robienia początku gry (przed ucieczką z laboratorium),

otóż grasz jak jeden z wrogów (których dopiero poznasz w dalszej rozgrywce z gry) którzy mieli za zadanie zabezpieczyć Lahson, ale najwyraźniej coś nie wyszło (- to nie jest wyjaśnione na początku tylko potem jak już będziemy grać głównym bohaterem) ostatni ocalały (wtedy tego jeszcze nie wiedział) przedziera się przez kilka (z 5max) map/roomów/pomieszczeń, na swojej drodze nie znajduje nic oprócz zombie i martwych ciał towarzyszy. Aż tu nagle wchodzi wprost na chodzącą nieżywą górę mięśni. Nie ważne ile naboi wpakowałeś w tego skurczybyka i tak nie pada. W dodatku jest też szybki więc prędzej czy później Cię dopadnie i zatłucze. No i wtedy nasz bohater się budzi w laboratorium ...

 

Podoba się takie rozpoczęcie gry? Może coś do tego dodać? Macie jakieś sugestie albo poprawki?

Napiszcie i zobaczę co z tego wyjdzie.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się :D zombie biegnie do Ciebie tak szybko że nawet gdybyś się schował za skrzynkami to on by Cię dopadł z drugiej strony zanim byś z tam tond wyszedł. A tak po za tym jest bardzo dużo różnych przeszkód których się rozwalić nie da.

 

No to może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zwiększ rozmiar okna i dodaj normalne te przejścia między roomami, inaczej zawsze będzie wyglądac jak wersja alpha.

 

Pomysł dobry, ale te przejścia zepsują klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A symbol drzwi jest?...

To przejście podziemne? Ja tam i tak nie zauważyłem, że to autstrada, myślałem, że to był budynek.

 

Podczas skakania między oknami pobaw się image_scale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobiłem coś takiego może będzie się nadawać.

Bez_tytu_u.png

 

Moim zdaniem nr2. lepiej wygląda i prawdopodobnie lepiej pasuje do gry. Oczywiście to jest tylko szybkie wypełnienie kolorami ale bez problemowo mogę to jeszcze jakoś pocieniować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolo320 grasz w demo czy próbujesz porównać wypowiedź?

 

Dobra dodałem 3 mapki na początku (wliczając jedną z bossem). Zobaczymy jak to dziabie, myślałem też o takim przyciemnianiu i rozjaśnianiu tych mapek, bo we śnie nie widzisz wszystkiego wyraźnie...

 

Następnie dokończę wszystkie ściany żeby były 3D, i zabiorę się za drużynę mam jeszcze kilka problemów z nią...

 

Jeśli ktoś wyłapie jakiekolwiek problemy to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie opiniami ale ten pierwszy skok przez okno jest iście epicki i powtarzałem go z pięć razy delektując się każdą sekundą lotu (a że mi fpsy zwykły spadać gdy na ekranie jest coś więcej niż gracz bohater leciał dłuuuuugo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, najlepszy komentarz jakikolwiek słyszałem.

A co do FPS'ów to prawdopodobnie wina twojego sprzętu (popraw mnie jeśli się mylę)

 

P.S. Mam zamiar dorzucić tam całą animację wyskoku, lotu i lądowania.

 

EDIT:

Zostały dodane kilka nowych rzeczy, a o to i one:

*Pierwszy boss (przypomina TANK'a z L4D)

*Dorzuciłem sen bohatera na początek gry (nieśmiertelny aż do walki z bossem, która i tak się nie liczy bo jeśli zginiesz lub wygrasz to i tak kontynuujesz grę)

 

To na tyle, pracę troszeczkę zwolniły (bo teraz mam pod górkę) ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to nowy update powinien wyjść na początek następnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dorzucam jeszcze kilka informacji o nadchodzącym update...

- Możliwość zmiany koloru latarki (Skończone w 100%)

- Dodawanie lasera do broni palnej (99% zrobione)

- Gogole na podczerwień (5% zrobione - istnieje możliwość nie dokończenia tej funkcji)

 

To na razie na tyle. Jeśli macie jakiekolwiek inne propozycje to się podzielicie :D

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

tym razem ze złymi wieściami,

otóż chodzi o demo Dead End 2 które miało wyjść na koniec tego miesiąca. Jednak będzie lekkie opóźnienie, spowodowane przez robienie wszystko na odwal żeby zdążyć przed końcem miesiąca. Więc uznałem iż przyda się mi trochę więcej czasu aby wszystko dopracować.

 

Demo zostało przełożone na 16/10/11.

 

EDIT:

Wrzucam kilka nowych screenów.

http://desmond.imageshack.us/Himg18/scaled...&res=medium

http://desmond.imageshack.us/Himg21/scaled...&res=medium

http://desmond.imageshack.us/Himg844/scale...&res=medium

http://desmond.imageshack.us/Himg84/scaled...&res=medium

 

Do ostatniego screena będzie dużo zmian. Właśnie nad nimi pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Skrzynki z amunicją porozrzucaną po rozmaitych miejscach to najgorsze co wymyślono w branży gier

Najlepszy byłby dla mnie staruszek z biurkiem który brałby od ciebie kasę i broń, i po jakimś czasie mógłbyś się do niego zgłosić po swoje ulepszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staruszek z bronią w mieście które jest opuszczone przez co najmniej 2 miesiące dlatego że tam są zombie... To raczej nie wypali. Ja na początku myślałem o czymś takim jak w Crysis 2 gdzie wciskasz np. t i wyskakuje Ci menu z ulepszeniami które możesz wykupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...