Skocz do zawartości

Poszukuje Grafika


Madness

Rekomendowane odpowiedzi

DarkTeam to grupa składająca się:

Programowanie:

-Freestyler

-Gerard

 

Muzyka:

-Zajkos

-Niemiec

-Turas

 

Grafika:

-MetalRipper

 

 

Typ Gry: Horror , Platformówka , 2D

 

Ale dość o nas... Jak widzicie brakuje nam grafika :P

Jeśli ktoś chce do nas dołączyć chętnie przyjmiemy go na etat grafika

 

Wymagania:

-Osoba potrafi poslugiwać się w pełni/połowie Photoshopem/Gimpem

-Osoba potrafi rysować grafiki podobne jak w grach flash (Wektorowa 2D)

-Nie jest nerwowa i ma dość dużo wolnego czasu

-Rysowanie (postaci,backgroundów itd.) nie zajmuje zbyt dużo czasu

 

Dlaczego miałbyś do nas dołączyć?

-W teamie panuje miła atmosfera

-Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na dany temat

-Zwykle nie ma napiętego grafiku :sleep1:

-Członek teamu wykonuje swoją prace w miare wolnego czasu (nie wyznaczamy określonego terminu na wykonanie pracy ,ważne aby ją zrobić w jak najbliższym czasie).

 

 

Jest test ... aby go zdać poprostu trzeba narysować postać do naszej gry.

Odrazu mówie że żaden z projektów osoby starającej się o przyjęcie bez jej pozwolenia grafika nie bendzie używana w żadnym celu ,więc prosze się nie bać.

 

 

2. Humanista - etat zajęty

 

 

Test odbywa się przez komunikator GG

GG: 3344152

 

 

Przykład projektu kiedy jeszcze bazowałem na klockach (rok temu):

Fighter v. 1.9

A zapewniam że moje umiejętności się od tamtego czasu zwiększyły.

Grafika i dźwięki są wzięte z gry Little Fighter 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mówie że rzaden z projektów osoby starającej się o przyjęcie bez jej pozwolenia grafika nie bendzie używana w rzadnym celu

: o

W waszym teamie brakuje humanisty ;)

 

 

trzeba narysować postać do naszej gry

Jakieś konkrety? Widok gry (profil czy top-down), rozdzielczość postaci, styl rysowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANtY ^^ zła wiadomość niestety nie płacimy. :mellow:

Widze że musze dopisać że udział jest darmowy.... :rolleyes:

Zapłacić moge ale Credisem ^^

 

PS: O jedno prosze ... jeśli nie macie zamiaru złożyć podania... zapytać o coś.... to poprostu nie piszcie...

bo to tylko spam... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANtY ^^ zła wiadomość niestety nie płacimy. :mellow:

Widze że musze dopisać że udział jest darmowy.... :rolleyes:

Zapłacić moge ale Credisem ^^

 

PS: O jedno prosze ... jeśli nie macie zamiaru złożyć podania... zapytać o coś.... to poprostu nie piszcie...

bo to tylko spam... :unsure:

Więcej wielokropków się już nie dało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajcie już spokój :thumbsup:

Tutaj ludzie mają zgłaszać swoje podania ,a nie poprawiać się czy kłucić.

Naprawde jeśli chcecie coś powiedzieć to tak jak mówiłem powinno być to na temat.

 

Jeśli nie macie zamiaru pisać podania ,nie macie pytań to poprostu nie piszcie nic bo

to nie ma sensu :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wo HOHOHOHO wszyscy się uśmiali ! Ah te Twoje żarciki ! Kawalarzu ! HEHEHEHEHEHEEHHE ! Nie żartuj więcej !

Sorry, że nie pochwaliłem twojej graficzki z galerii grafik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bo przecież pisałem serio o.O

 

Śmieszne jest to, że ludzie nie mogą znieść krytyki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem o co ci chodzi :mellow: co w nas musi być wyjątkowego żeby do nas dołączyć? <_<

Jak dla mnie sprawa jest prosta ,my robimy gre ktoś grafike do tej gry i tyle...

Jeśli ktoś chce dołączyć do naszego teamu to niech pisze podanie ,a jesli nie to nie.

 

Widać większość z was woli kogoś krytykować zamiast się uspokojić i nieodzywać :glare:

 

Co jest trudnego w zrozumieniu tego że brakuje nam grafika ?

Brakuje nam grafika ,a my chcemy uzupełnić ten brak.

 

A moja ortografia nie ma nic do tematu więc jak o tym chcecie sobie popisać to gdzie indziej.

Bo to co mi tutaj wypisujecie to staje się dla mnie irytujące.

Coś macie do mnie ,coś mam poprawić to piszcie PW a nie krytykujcie w temacie :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to - dlaczego mam dołączyć do Was, a nie do innego team'u, co? :)

Co w Was jest takiego, że miałbym odrzucić tę 2gą propozycję?

 

Bo WY chcecie mieć grafika, to od razu ktoś się musi zgodzić? Daj mu powód. Zachcianki nim nie są.

---

Popatrz :

Powiedzmy, że ktoś dojdzie, poświęci czas i w ogóle będzie się angażował. Zrobi super grafikę, nad którą będzie się męczył. Ale nie ma pewności, że projektem nie będzie badziew, albo, że projekt w ogóle wyjdzie.

---

Daj przykład Waszych możliwości (wszystko, co do Waszych gier, ale poza grafiką), to prędzej ktoś dojdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Znajdź inny team. W tej chwili liczba grup tworzących gry jest raczej niska, a ta jest jedyną chyba, której brakuje grafika.

Tak? Ciekawe skąd te wnioski, bo według mnie ta liczba oscyluje wokół kilku tysięcy albo nawet kilkunastu.

I podejrzewam, że dużej ilości brakuje grafika, a że akurat w ciągu ostatniego tygodnia nie napisali na gmclanie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa :thumbsup: ale pamiętajcie ,że ta gra była robiona na klockach i do tego rok temu ,kiedy nie wiedziałem jeszcze nic z GML ,nie wiedziałem o pętlach , warunkach itp. :sleep1:

 

Więc krótko mowiąc to tylko moje podstawowe umiejętnosci.

Oczywiscie co jakiś czas patrze na artykuły/przykłady i próbuje różnych rzeczy więc się

też ucze i nie stoje w miejscu.

 

Nie chce pokazywać tego projektu nad którym teraz pracuje team bo:

1.Odsloniłbym zasłony kulisów ^^

2.Efekty itp. bendzie robił grafik więc tak naprawde bez tego nie ma co pokazywać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - ja dopiero pobieram

@darkteam - a Ty którym jesteś?

--

Co do fightera - o kuffa, to jest gorzej niż dziwne...

 

Tnie się gra straasznie, bohater zawisa w powietrzu, wróg ma za dużo hp, menu reaguje po 2 minutach....

Plusy - mana, umiejętność obrony

 

E: menu NIE działa. Wszystkie opcje powodują rozpoczęcie rozgrywki. grę musiałem wyłączyć Menedżerem Zadań, nawet "alt + F4" nie zadziałało :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bedziom - Ja to Freestyler

 

Niewiem dlaczego macie takie błędy :mellow:

Z tym że blokuje sie na ścianach to jest błąd takowy ,że na klockach niewiedziałem jak zrobić ,że kiedy postać się obróci w drugą strone to bendzie puszczalo fale w drugą strone w sensie spritu...

Dlatego obmyśliłem sobie że zamiast na zmiane spritów all zrobie na zmiane objektów ,kiepski pomysł ale wtedy naprawde nie znałem innych sposobów :rolleyes:

 

Widze że musze chyba jednak dać projekt nad którym pracujemy ,tylko zrobie AI i pole widzenia bo bez tego to ani rusz z new grafikiem :thumbsup:

Dzisiaj mam zdawke więc za dzień do dwóch wstawie projekt.Chociaż niechciałem ujawniać tego co będzie to jadnak musze ^^

 

A mana/życie są niewyregulowane :rolleyes: ,a to przecież na luzie da się zrobić jak już się zrobiło życie i mane.

A co do cięcia się ,ja czegoś takiego nie mam :thumbsup: oprócz blokowania się w ścianach nie mam poszczególnie wymienionych przez was błędów.

 

W grze zamierzamy zrobić kilka rzeczy ,i napewno bendzie róznorodność broni ,postaci ,własno robione życie wiecie takie jak jest w grach (rysowane) ,a nie standardowe GM'a ,combosy (bendzie coś takiego że jak np. wciśniesz Z potem X to na ekranie wyświetli się animacja przycisku którym można wykonać ostateczny cios) coś jak w grach PS2 jeśli ktoś np. grał w God of War II czy w inne gry akcji.

Reszty nie bende ujawniał bo to ma być orginalne ,wtajemniczne do końca osobe która dołączy do teamu.

 

 

 

PS: Mamy grafika ,,MetalRipper" ,ale to jest Szkicownik ,on nie rysuje w grafice wektorowej ,a wykonuje tylko szkice postaci itp. a drugi grafik robiłby backgroundy kolorowal postacie i je przerabiał na właśnie grafike podobną do flash i robił animacje.Oczywiście nasz szkicownik by się nie obijał i też coś robił. Narazie chłopak musi się uczyć i powiedział ,że zacznie rysować dopiero w wakacje.

 

 

 

 

EDIT: Widze ,że nie ma co pisać tematu o grafika ;] napisze takowy jak bendzie zrobiona prawie cała gra taka żeby juz była grywalna :thumbsup: niestety to potrwa długo ,no ale cóż poradzić :rolleyes:

Inaczej widać nie zachęce nikogo do przylączenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...