Skocz do zawartości

Zablokowane Distorted


XxMichałxX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwsze nigdy nigdzie nie napisałem, że jestem świetny w kodzeniu, ani, że jestem lepszy od michała. Więc nie wiem, czemu ma służyć ten Twój post, i co takiego nie spodobało Ci się w moim :)

Po drugie taki grafik, moim zdaniem, powinien zakręcić się przy kimś, kto bardziej zna się na rzeczy, a po niektórych postach Michała nie można o nim tego stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psyhike samochodu

bez jaj, trafia do cytatów :D

 

model modelem, dziwnie wyglada ten ABS ale fakt faktem twarz wyszla dobrze, nieco jak u 60 letniego dziadka ale dobrze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze idzie robimy w 2d juz zrobilem menu, pogrupowałem sobie sprity

Sporawo tego, choć zawsze myślałem, że menu najlepiej robić na samym końcu bo przy ciągłym kodzeniu i sprawdzaniu gry menu przeszkadza.

Ale rób rób, udowodnij mi, że pozory mylą ;x

btw fajne foto ;o (ehh zmienił już avatara ale na szczęście PsichiX wrzucił screena do cytatów xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest takie miasto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsichiX wiem. ale dobra kur**a juz skonczcie, ok? moze jeszcze mnie nabijecie na pal za to ze myslalem ze Psichix ironicznie dał 'ch' w swoim nicku a pisze sie naprawde przez 'h' .. źle myslalem juz wiem ze przez ch

-------------------

Oficjalny wątek o Distorted znajduje się tu: http://limpidcode.c0.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1

-----

Tutaj macie menu Beta, bo te dwa obrazki po lewej i prawej będą zupełnie inne (jakieś twarze, laski, samochody itd tak jak w san andreas, przynajmiej tak grafikowi powiedzialem nie wiem jak zrobi).

Download Menu Beta: http://limpidcode.c0.pl/forum/viewthread.p...1&getfile=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum nie dziala. znaczy sie brak tematu, no forum jest puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bardzo cieszę się że jednak robisz grę w 2d

2. Nie dziw się XxMichałxX, że nikt nie traktuję Cię poważnie na tym forum ja bo ja jak byłem noga w gm to nie zakładałem 100 tematów w dziale "Pyt.pocz.", tylko starałem się coś samemu wnieść do gry, a ty nadal po tym jak wszyscy Cię mieli dość na forum, znowu założyłeś temat żeby ktoś napisał Ci kamerę z 3 os. Bo sam tego nie umiesz, jeśli nie umiałeś zrobić tak podstawowej rzeczy dla swojej gry 3d, to potem byś się pytał jak zrobić poruszanie, potem strzelanie itd. i jeśli byś wszystkich wypisał którzy Ci pomogli w credits'ach to by Ci się na ekranie nie zmieściło, a ty nic byś nie wniósł do swojej gry, więc nie mógłbyś jej nazwać swoją grą

3. Ładna grafika 3D MultiDude28 skąd się uczyłeś 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mi najbardziej przeszkadzają w tym menu migające napisy. Zrób trochę bardziej minimalistyczne, 2-3 kolory, przewaga czerni i bieli. A rysunki to wiesz, zostaw Dude'owi. :) Życzę wam ukończenia projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę wam żebyście poprawili grafę i wydali to tak jak było w demie fajnie się grało. Tylko ta misja głupia przynieś mi fajki jaki boss mafii prosi o to aby jego ziomal kupił mu fajki(takie zlecenia to możesz dawać swoim ziomkom z podwórka, skoczyli do kiosku po fajki), albo potem jak gadasz z tym handlarzem tekst jest powalający

Handlarz: Palisz?

Ty: Nie to dla szefa

A na rysunku trzyma fajkę w ustach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...