Skocz do zawartości

World of Warcraft 2D


Rekomendowane odpowiedzi

Boże widzisz,a nie grzmisz.

 

Napisz co potrafisz,jaki będzie twój wkład w tworzeniu tej gry,kto już jest w tym "teamie".

 

NIe śmiejcie się jeszcze będziecie w to naparzać.

Nie wiesz jak zrobic Mmorpg a już szukasz chętnych do pracy za ciebie.

 

Mógłbyś wymyślec coś bardziej oryginalnego niż World Of Warcraft 2d.

Tylko nie mów że gra będzie się tak nazywac

 

Van Gogh...

 

A co on potrafi,co Ty potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa....... kolejny napalony ''twórca". Wielu takich było.....i źle skończyło

bo nie którzy myślą że jak mają Game Makera dwa dni to w drugie dwa dni zrobią ALMORE ba.. od razu Word of Warcraft nie no żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm WoW 2D? Nie no super oryginalny pomysł ^^

 

To już nie lepiej by było zrobić Diablo 2D ? Chociaż o diablo teraz sie mniej mówi ^^

 

Btw. Taka moja mała rada. Takie pomysły przedstawiaj ludziom na Priv. nie narazisz sie na obszerną krytykę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalny pomysl , tytul jeszcze bardziej , ja juz sie nie moge doczekac az bede w to naparzac :D

 

Ej mmo rpg jest nudne , pelno tego nie rob , jak masz na tyle umjejetnosci zrob cos na wzor GTA 1 mmo , ciekawe jak by to wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie gratuluję ci tej pomysłowości i orginalności. Wątpie, abyś w tym stanie edukacji dokonał takiej gry, a nawet jak by ci się udało, to myślę, że zgłoszenie Blizzardowi, że ktoś tworzy gry z tytułem zawierającym ich znak handlowy(tak to się nazywało?), a na dodatek jest to chłam, który poniża ich grę stawiając swoją obok, będzie jak najbardziej słuszne. Oww. Ale zlożone to zdanie. :jezor:

Nastepny gosc ktory sie tylko osmiesza, ja chyba napisze jakies 10 przykazan czego nie robic gdy sie rejestrujemy na GMC.

Dobry pomysł. Może też coś takiego naskrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja wam radzę sobie przypomnieć siebie kiedy wy zaczynaliście przygodę z GM a nie naśmiewać się z innych. On jeszcze nie wie nawet o tym ,że porywa się z motyką na księżyc przy zrobieniu takiej gry. Ale zamiast wyśmiewać się z niego powinniście wytłumaczyć mu ,że to nie takie łatwe. :]

 

P.S: 666 postów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...