Skocz do zawartości

Defekt karty?


Makary155

Rekomendowane odpowiedzi

Co może powodować, że gdy gram w JAKĄKOLWIEK grę obraz mi się przycina na bardzo krótki czas co sekundę gry? To bardzo mnie denerwuje, szczególnie w FPS-ach.

 

Mam GeForce 6100 256Mb, 512 RAMu, procek AMD Sempron 1600 MHz, aktualne sterowniki do karty.

 

Format i Defrag nic nie dają.

Wiecie coś na ten temat? :wheelchair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot - jakie procesy? Powiedział, że nawet format nie działa. Po formatowaniu system jest czysty i nie ma wielu procesów, nie ma tych zbędnych. To musi być inna przyczyna.

 

PS. Ja mam kartę GeForce FX 5200 i wszystko gra, poza tym, że gry nie chodzą mi szybko i płynnie gdy wejdzie więcej objektów(ogólnie nie tylko karta, ale też reszta to stary sprzęt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć dostęp do internetu(o ile nie formatowałeś wszystkich partycji) są programy , które kradną czas systemowy i powoduje to cięcia gier jakiś tydzień temu usuwałem to kumplowi i potem wszystko chodziło lux. Ściągnij Everesta i sprawdź wszystkie podzespoły(temp,napięcia)... a przede wszystkim poszukaj o tym problemie na przeznaczonych do tego forach. A może po prostu oddać do sprawdzenia do serwisu? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makary,Floodnik:

Mam na myśli wszelkie takie, które nie pochodzą z systemu, a które zajmują procesor, typu antywirus, gadu-gadu, emule, itp. Im więcej masz zbędnych procesów tym wolniej gra może działać i tutaj nawet format nie pomoże, jak za każdym razem będziesz miał to włączone. Zazwyczaj to pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...