Skocz do zawartości

Leader of Trible 3D


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw był dobry pomysł...... potem rozpeczecie pracy nad grą.... potem Rozczarowanie niskim FPSem.... To wszystko bylo dosc dawno gdyz LoTem nie zajmuje sie od jakiegos czasu. Poprostu: ciężko jest tworzyc gre , nie testując jej, a jak chce testowac to FPS niski nieraz jest tragiczny nawet 15 FPS :blink: a to i tak przy małej planszy , plansza właśściwa miala byc dużo większa. Mgła wojny wiele nie pomagała a tylko psuja grafe wiec zrezygnowalem. Podobno ze w GM 6.1 gry 3D chodzą szybciej , ale klucza nie mam i nic z tego.

No dobra powiem o czym jest gra: Jest to nietypowa strategia w 3D w ktorej sterujemy klawiaturom , wodzem plemiona i wydajemy rozkazy naszym poddanym , nasz wodz ma takie potrzeby jak głód i senność, ktore nalezy uzupelnmiac. Mozemy takze sami cos robic . np. przy pomocy naszej włóczni upolować słonia. Czas gry to prehistoria. cała grafa w kodzie robiona, wogule w tej wersji głównie skupilem sie na grafice zeby byla w miare ładna

 

Prosze ocenić wersje 0.2 a ci co chcieli by kończyć LOTa niech napiszą, byc moze ze komus oddam projekt.

 

Oto screeny z gry:

screen pierwszy

Screen drugi

Screen trzeci

Ostatni screen

 

Ps. Lot to skrot od leader of trible i nie jest w zadnym wypadku zwionzana z lotnictwem

 

zapomnialem dac download, no to macie go tutaj prosze bardzo:Leader of trible 3D

 

aha ostatnie: Buduje sie cyframi 1 i 2 jest to w info ale niektorzy nie czytają

 

i jeszcze jedno ustawnienie kamerki zmienia sie HOME DELETE PAGE DOWN I END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiem, niewiem... Giera bardzo, ale to bardzo średnia <_< Ciekawy pomysł... Powiem jedno - tworzenie grafiki w kodzie ci wychodzi całkiem dobrze, ale taką grafiką w świecie nie zasłyniesz. Doceniam pracę włożoną w grafikę i gratuluje ale to nie jest to... A rozgrywka? Nudna troche. Ludek chodzi za wolno. Ciężko wydawać rozkazy - trzeba podejść do kolesia i wcisnąć klawisz <_< Coś podobnego było w Black & White ale tam się sterowało myszką - i tak byłoby wygodniej i w LOT. O grafice mówiłem... Muza! Rewelka to jest ta muza w menu głównym ;) No i to właściwie wsio...

Pogratulować mogę grafiki 3D napisanej w kodzie GM''a. No i w ogóle pomysł. Ale wykonanie pomysłu co najwyżej średnie.

 

Teraz ocena! :P

 

Grafika: 5+/6

Muzyka: 6/6! :P

Grywalność: 1+/6

 

Powodzenia w tworzeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak wlasciwie to sie zgadzam z tobom pietrus bo chcialem zrobic tylko dobrą grafe , a wlasciwie to w tej wersji nic nie ma, no bo nie ma zadnej okreslonej misji ani zadania, no ale nie da rady zrobic zlozonej misji no bo malutki FPS u mnie 15 i jak dam wikszom mape to ojojojo nie da sie grac, dlatego chce oddac to komus kto ma lepszy komp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi FPS sięga nawet 42 ;) A co do gry, jestem mile zaskoczony z tego co zrobiłeś ! Gra jest fajna choć ma kilka bugów ;) Muzyczka super :] A creditsy mnie rozwaliły :lol2: Grafika jak na miare GMa to jest niezła, wydawanie poleceń też ciekawe :D I niezgadzam się z Pietrusem, sterowanie jest wygodne. Tylko ja bym zrobił z wydawaniem poleceń troche inaczej, ale to już inna bajka ;) Zrób jeszcze komende "Odsuń się" bo czasami robole blokują przejście ;)

 

Moja ocena :

 

Grafika: 6/6

Muzyka: 5/6

Grywalność: 4/6

Słoń: 6/6

 

;)

 

EDIT

Mogłeś mówić wcześniej jak sie zmienia położenie kamerki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoń: 6/6

:lol2: 40 minut go robiłem to nie mogło być inaczej, podczas robienia teog perfekcyjnego słonia krzychu1111 pobieral nauke modelowania w codzie w gm

Z tą grywalnośćią to troszke przesadziles, no ale w sumjie jak jest wiekszy FPS to sie lepiej gra bo ten ludź nie chodzi tak mozolnie. Dzieki za dobrą ocene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...