Skocz do zawartości

Stick's Adventure v2.0 Beta


Dexarz

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Stick's Adventure v2.0

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Brak fabuły.W mojej grze chodzi oto żeby zabijać wrogów ,przez to dostajemy punkty.Jest to Beta Gry .Do dyspozycji w Becie mamy 2 postacie i 2 wrogów (możemy zmieniać postać).Gra jest oparta na silniku graficznym Omega (silnik 2D) i napisana została w Delphi ,a nie GM ...Muzyka jest ,a dlatego też archiwum zajmuje 20 MB.

Sterowanie jest banalne ,strzałkami chodzimy (góra -skok ,dół -siedzi) ,a spacją atakujemy ...P to pauza ,a Esc Wychodzimy ...Naprawiłem mapkę kilka błędów ,dodałem zmianę postaci.Teraz możemy własne postacie i mapy dodawać.

 

Download: Click

Rozmiar pliku: ok 20 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
Z Innej Gry (THAW)

Screeny:

 

Stick1

Stick2

 

Warn. Brak screenów i temat powinien być w dziale "Dema gier" ( jak sam napisałeś jest to BETA, a nie skończona gra )

 

Temat przenoszę do działu "Dema Gier"

Borek

 

Borek ,mój błąd ,wydawało mi się że jak to jest Beta to mogę dać do pełnych wersji ,bo Demo z tej gry to nie jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmG, czytałeś regulamin?

Patrzyłeś coś na stronie?

Taki wyje****ie duży obrazek fb_uploader.png

Skorzystaj z tego a nie z tego guffnianego rapidshare!! One ssie!

You have requested http://rapidshare.com/files/84985643/SA2B.rar (823 KB).

 

You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?

Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 78 minutes)

 

I jakie audio? o_O Z kąd mam wziąść?

I GDZIE SCREENY!!!!!!! MUSZĄ BYĆ!!!!!!!!!!!!!

I OD TEGO JEST DZIAŁ DEMA!!!!

 

:(:(:( Dajcie przy rejestracji jakiś IQ test, jak ktoś nie zaliczy nie ma konta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że gra nie została stworzona w GM ,a w Delphi !!Właśnie wysyłam na gmclan moja grę już z plikami audio i poprawionymi błędami ...

 

Aha i screenshooty to jak zaupoladuje to wstawię ...

 

Cyber to wcale nie shit ,to Beta ,wiec może się jeszcze coś zmienić ..(np, możliwe że dodam animacje szkieletową)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david dark, nie rozumiem o co ci chodzi. Ja ją sciagnąłem i wszystko dobrze. I tak mam zmienne ip. a co do gry to popieram cyberdoga. taka sama ocena, czyli 2/5, widac uzyles pivota :) A teraz cos o animacjach :) Nie realistyczne ruchy, nie plynne, chodznie to przesuwanie nogi jednej do drugiej... DENNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyśle :)

 

 

Mam pomysł zrobienia z SA2 grę SA2O czyli Sticks Adventure 2 Online ,czyli multiplayer SA2 ...Wiem jak zrobić ,teraz pracuje nad broniami itp. do gry ...Proszę dawać tu pomysły co do gry i ulepszeń ,bo ja bym już pełną wersje wydał ,ponieważ błędy są naprawione ...Wydawało mi się że zrobię Animacje szkieletową ale mam lepszy pomysł ,który możliwe ze znajdzie sie w grze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...