Skocz do zawartości

Fizyka Jazdy 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnie pomyślicie ze nie sprawdzałem przed napisaniem tego posta czy jet na tym forum to czego szukam owszem jest lecz to nie jest to gdyż poszukuje w miare realistycznej fizyki jazdy 3D i najlepiej z kamerą z tyłu żebym widział tył samochodu tak jak w nfs. Z góry THX. Prosiłbym o linki z kąd to mogę ściągnąc bo ja nic nie mogę znaleśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie do tego stanowczo wystarczy zwykla fizyka 2d. potem podpiac pod to kamere moim sposobem i gotowe. Moze zaraz przyklad skrobne, moze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim uploaderze jest przyklad driftu, polacz to z tym xenonem co masz i bedzie wszystko grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Fizyki, to lepiej zacznij kuc w szkole, i wogole zacznij kuc, bo widze juz ktorys z rzedu temat dotyczacy gry 3D, musisz pojac ze nie odrazu Rzym zbudowano...

 

 

EDIT:

 

btw. jesli dodasz wszystkich do credits, to bedzie on zajmowal 2x wielkosci pliku twojej gry ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ok twoja racja wiem ze sie spiesze ale chcem zrobic odlotowa gre zeby moc sie pochwalic

 

Czytając takie wypowiedzi zaczynam żałować, że na GMC nie ma ograniczeń wiekowych.

 

I że administracja nie wymaga papiera z Mensy.

 

 

Chłopie: czy ty robisz gry tylko po to żeby się chwalić kumplom "Ej ziomy zlookaycie opcję zrobiłem grę w czyde! ale jestem joł, taaaa, respekt elo"? Jeśli chcesz zrobić coś naprawdę dobrego, po pierwsze musi być twój pomysł, twoje wykonanie i duuuużo czasu poświęconego na dopieszczenie - od ogółu do szczegółu, jak to mawiała moja plastyczka. Rada: najpierw poeksperymentuj z 3D, porób parę próbnych gierek, i NIE DZIEL się z nimi na forum. Dopiero gdy pojmiesz zagadnienie trójwymiarowości zacznij się brać za ambitne projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...