Skocz do zawartości

Zablokowane Tsukuru vs Caly klan


Tsukuru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tsukuru, ale sam zastrzegłeś, że można tylko ołówka używać i wypełniacza. Dzięki temu, że inne programy dodają antyaliasing, szybciej rozpoznasz czy ktoś oszukiwał czy nie i wywalisz jego pracę, proste :P . Zresztą, jak ktoś się zna na obsłudze danego programu, to wie jak wyłączyć antyaliasing xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Tsukuru jesteś mistrzem w nabijaniu postów, 3/4 z nich nawet w tym temacie sa glupie albo niepotrzebne, a chcesz każdego od razu warnami karać jak byś był aniołem.

Zresztą zreportuj mnie jak chcesz za offtopa.. ale wkurza mnie to co robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że autor tematu wogóle tego wszystkiego nie przemyślał. Skoro można wrzucić rysunek z przed roku, to mozna zapewne i z przed 10 lat. Jak udowodnisz mi np. że nierysowalem tego samochodu przez 10 lat piksel po pikselu http://www.potak.com.pl/gfx/start-car.jpg Wszystko jest bardo niezprecyzowane, a czepiasz się narzędia w ktorym musi być rysowane? Już widze jak ktoś używa zaawansowanych funkcji photoshopa do robienia pixelartu, no i oczywiście nikt się nie skapnie jak ktoś zrobi bardo realistyczny rysunek, bo przecież mógł go rysowac kilkanascie lat.

 

copoconaco czyżby inspiracja hellsing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gmclan.org/up1896_7_fok.html

 

 

Nie używałem żadnych kółek ani linii (narysujcie coś ołówkiem przytrzymując shift :P ) Pixel po pixelku przez tydzień. :) Przecież tak można :)

 

 

Heh, Tsukuru, odważny jesteś :P

Jak ktoś ma przeglądarke Opera to moze zobaczyć EXIF i zobaczyć w czym ktoś robił... no chyba że ma edytor EXIF :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up :Ale to jest glupie,pytanie czy mozna wkleic obrazek z zeszlego roku ,czy zrobiony rok temu...Wiadomo ze tak ... :bye1: :P :D

 

Wlasnie nie wiadomo , gdyz nie ustaliles jasnych zasad tak szczerze powiedziawszy :)

 

Ps . Niedlugo uznasz modka jakiegos , jak Cie upomni czy cos , ze nabija posty i jest spamerem :P

 

Edit: @Micanser , niezly pixelart , jestes bardzo wytrwaaalyy :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem żadnych kółek ani linii (narysujcie coś ołówkiem przytrzymując shift tongue2.gif ) Pixel po pixelku przez tydzień. smile.gif Przecież tak można smile.gif

tia... <_< po pierwsze to co powiedzial Marmot a po drugie jak takie cos mozna robic w tydzien?? :blink: mi by to zajelo najwyzej pol godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "minimum smart newbie[...]" - ta, bo sam masz smart newbie :P

 

2. Nie rozumiem braku pędzla....

 

3. Grela - sorka za podejrzenia - ale to naprawdę Paint? Ten gradient w tle wydaje mi się za dokładny.....

 

4. Ogólnie do konkursu: jak łatwo oszukać :P Nikt ci nie udowodni, żeś nie używał lini.....

 

Dałbym coś - ale z tym brakiem kresek to nie :P Mam zasady ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "minimum smart newbie[...]" - ta, bo sam masz smart newbie :P

 

2. Nie rozumiem braku pędzla....

 

3. Grela - sorka za podejrzenia - ale to naprawdę Paint? Ten gradient w tle wydaje mi się za dokładny.....

 

4. Ogólnie do konkursu: jak łatwo oszukać :P Nikt ci nie udowodni, żeś nie używał lini.....

 

Dałbym coś - ale z tym brakiem kresek to nie :P Mam zasady ;]

 

To nie jest trudne do wykonania w paincie :) Wystarcza 2-3 min. kombinacji, a już na tak mały obraz to czas skraca sie prawie dwukrotnie :)

Ale, rzeczywiście jest dokładny - co jednak nie skreśla Painta :)

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, rzeczywiście jest dokładny - co jednak nie skreśla Painta
No ba, przecież ja nawet samochód narysowałem. Tsukuru, czy linie między postaciami robileś ołówkiem? Po za tym ten efekt wybuchu/dymu (czy czegoś tam) wygląda jakby jedna połowa byla skopiowana i przerkęcona (o ile wogóle sam go narysowałeś). Ten jeden stojący kakaschi napewno jest skopiowany i tylko kolor oka zmieniłeś. Po za tym dlaczego mam wieżyć że sam wszystko narysowałes, porównaj na swoim rysunku jak dobrze wyglada ogień, a jak słabo wygląda byłskawica (czy coś takiego) w ręce (jeśli się nie myle) sasuke stojącego przodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...