Skocz do zawartości

Weapon Creator demo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić dzisiaj demo mojego "cudownego' (haha) programu Weapon Creator :)

Można w nim się bawić w tworzenie broni znanych ze średniowiecza, czyli miecze, topory itd. Ponieważ to jest demo, nie ma większości części. Z opcji to już chyba większość jest :) Mam nadzieje że ten program wasz chociaż przez chwile zabawi :P Jeśli chcecie (a ja chce) to pokażcie w tym temacie co tam udało wam się zrobić w moim programiku.

Oto link do dema:

Weapon Creator made by Anaconda

 

Tak jak pisałem, chętnie zobacze wasze bronie, chociaż dużo częśći jeszcze nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku stworzylem bron zadziwiającą swoją prostątą a zarazem oryginalnoscią. Jego pelna nazwa to " TOPÓR NIEZBYT KLASYCZNY" czyli TNK . Zaletą TNK jest to ze jest prosty w uzyciu. Wystarczą zaledwie dwie nogi i trzy ręce zeby mozna bylo korzystac w pelni z tej Wspanialej Broni. TNK jest uzywany głownie przez malo doswiadczonych ktorzy nie umieją poslugiwac sie brdziej skomplikowanymi brońmi np. Tasakiem . Aha i jeszcze jedno : odrazu zastrzegam sobie ze kto uzyje TNK w grze musi umiescic mie w Creditsach

 

A oto jak wygląda Topór niezbyt klasyczny:

 

Bron.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak sie naucze wstawiać na gmclan ograzki

:blink: zart ci nie wyszedł

 

........

 

A moze ty naprawde nie umiesz?!?!

 

No to tak: najpierw naciskasz na przycisk IMG i wpisujesz adres obrazka i ot cała filozofia.

 

To był kurs elastycznego wstawiania obrazkow cz1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nazywa się Spear-Topor Lekkich Obyczajów :D wiem nazwa głupia :D

Aby go użyc wystarczy wcisnąc 3 guziki które znajdują sie z tyłu, i wtedy STLO (spear topor lekkich obyczajów) rusza automatycznie na wroga (ma taki w środku radar) i namieża on niemców i poprostu rusza na nich automatycznie :D

 

ps. troche pokolorowałem w paincie te tło gdzie jest gold :D

post-25-1117175995_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to zepsuje mój program :)

Zmaleje (i to bardzo!) ilość możliwych do skonstruowania przedmiotów, bo przecież tak można zrobić praktycznie wszystko!

A co do wersji PL, heh. Niektóre nazwy po polsku są za długie by się zmieścić w tak małyck przyciskach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...