Skocz do zawartości

Pad-Gry


gorefest

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecacie gry na pada?(PC) Najlepiej strzelanki i przygoduwki ;p .

I żeby poszło na tym szajsie: Geforce 4 MX 256mb ram Prosecor Intel Celeron 1 ghz ,Jakiś zwykły CD-ROM,WOlne miejsce na dysku twardym:1.01 GB (całkowity rozmiar:6GB) i myszka i głośniki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani śmieszne ani "superowe".PoP:DW nawet nie ruszy u niego emot15.gif

Za to ja polecam gry emulowane z innych platform i konsol.

Ruszy ruszy :P. Mam podobnego kompa i śmiga na średnich. Ale o dwa trony się boję ;).

Ja na padzie lubię grać w Legacy of Kain Defiance. Taki standart, ale pad sie GENIALNIE sprawdza. Polecam. Z przygodówek emulowana Zelda. Strzela sie natomiast na pdzie średnio lepiej myszki używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na padzie zawsze najlepiej się grało w gry z serii NHL i NBA. Strzelanek na padzie nie polecam, ciężko i niewygodnie się gra. Najlepiej na padzie się gra w zręcznościówki i gry sportowe. Poza NHL i NBA mogę ci jeszcze polecić różnego rodzaju wyścigi, w które na padzie się gra świetnie. Tylko pamiętaj, żeby przycisk dodawania gazu nie dawać na strzałce do przodu, tylko na jakimś przycisku spoza strzałek lub kontrolerów analogowych, bo ci niewygodnie będzie. Z wyścigów polecam stare dobre, dosowe GT Racing, oraz trochę nowsze Need For Speed Underground, które powinno ci pójść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...