Skocz do zawartości

Mario


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

o ja pier... to wy tu ostro pogrywacie...tu coś dla ranma mana...otóż ja wprowadziłem takie cos że jak jeden podrzucaa to drugi musi w odpowiednim momencie nacisnąć guzik ale Tymon to zmienił a ja nie chciałem wtrącać bo on dłużej sie tym zajmuje to myślałem że tak będzie lepiej...co do nazywania tego betą...hmmm... tu może jest racja...bo to miało być wprowadzenie w temat...i tu mi też Tymon powiedział że tyle wystarczy już na GMclan jako beta...ja już mówiłem jestem nowy i przytaknąlem poprostu.Ale jak tak to zpytajcie fanów Mariana co sądzą o takim pomyśle...ja to paru kolesiom dałem i im sie podobało a przecierz nie piszą gier i nie wiedzą ile to trza roboty na pare głupich eventów.Ufff...dość bo mnie paluchy bolą od pisania.

 

a i napewno zastosujemy sie do tego co mówi ranma man :thumbsup: bo to podobnie troszke brzmi do mojego załorzenia pierwszego B) następna wersja długo nie wyjdzie bo jedziecie nas jak ostatnich debili ale kto by sie przejmował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to trochę grę Lost Wikings 3 na PlayStaitoin( miałem ;) )

Miałeś trzech wikingów i przełączałeś się między nimi, można było grtać też w dwóch. Każdy z nich mógł robić inne rzeczy:

1.wysoki podwójny skoki, pływanie, włączanie przełączników, bieganie i rozbijanie głową murów ( i potworów) w biego

2.ochranianie tarczą z boku i z góry, "pierdzenie"(bardzo niskie skakanie), opadanie na tarczy, kurczernie się i powiększanie

3.strzelanie pięścią (w potwory i w przełączniki), miecz i łapanie się kule jak w Raymanie

Potem dołącza do nich jeszcze małpa i smok. :)

W każdej planszy muszą dojść do końca(wszyscy) i zebrać po drodze kilka przedmiotów.

Może coś wykorzystacie...

Niestety już nie mam tej gry :( :( :(

 

Jakieś demko we Falshu gry na Game Boy Advence >>>

 

Jak się uda komuś wejść dalej niż menu to napiszcie bo to dziwne <_<

 

EDIT:

To nie to samo :( Grafika inna, mają inne moce i wtedy nie porwało ich UFO :(

Głupi pomysły z tym łukiem, pięścią można było strzelać też w górę.

 

Pełna wersja Lost Vikings 2 >>>

Ściągam :) Zajmuje (23*1,4=?) 32,2MB bo wyrzucili 350mega muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...