Skocz do zawartości

Kolejny trial


Mental

Rekomendowane odpowiedzi

o kurde haha pierd**** smiechem jak to ogladalem, szczegolnie w tym calym ekwipunku kiedy kursor podnieca sie zmienianymi cyferkami...

ale o co chodzi w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ludzie myslalem ze to pozadne forum a nie ludzi ktorzy sie czepiaja jak w komentach na youtubie wrzuta pl itd by sie dowartosciowac.

 

"A szablon gdzie zjadło?" teraz moze byc?

 

"ekki bałagan tu jest... wypadało by napisać co do czego a tu tylko 2 linki" nie ma co pisac bo wszystko jest na filmiku

 

"o kurde haha pierd**** smiechem jak to ogladalem, szczegolnie w tym calym ekwipunku kiedy kursor podnieca sie zmienianymi cyferkami...

ale o co chodzi w tym temacie?" - hmmm a co tu smiesznego? chodzi tu o jakies uprzedzenia ze nie robie w GM czy co? bo jakos widze mase gier zabugowanych na tym forum i jakos ludziom sie podoba a przyjde taki ja i odrazu jest zle bo to nie Gothic heh. O co chodzi? O przedstawienie sliniczka do gier cRPG proste.

 

"Zla nazwa tematu chyba, szablonik, i zly dzial chyba. Gra fajna, grafika dobra, ale grafika ekwipunku mnie dobila... moglbys moze poprawic?" - no z nazwa tematu to gafe strzelilem zdarza sie czlowiekiem jestem. Sorrka ze na tym forum akurat nie dalem tekstu ze czesc grafy jest tymczasowa bo to narazie silnik a nie cala gra.

 

"Mental takie coś to w shoutboxie promuj. Chyba za bardzo się podniecasz." - czemu? jakbym tu widzial same pro gry to moze bym sie wstydzil ale jakos nie czuje sie by moj twor by gorszy od wiekszosci tu produkcji wiec problemem chyba jest moja osoba a nie to co przedstawilem.

 

 

"nic specjalnego...

equip ssie !!" - heh a co u was jest spcejalnego? dobra glupie pytanie Almora jest specjalna a gdzie reszta? Dobra co ja bede sie klocil ja pokaze wam pierwszy lepszy temat gdzie gra jest do pupy a i tak wedlug was wyjdzie ze jest 100 razy lepsze od mojej pracy. Moze odczekam sobie troche zmienie nick i powiem ze tworze w GM wtedy bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"o kurde haha pierd**** smiechem jak to ogladalem, szczegolnie w tym calym ekwipunku kiedy kursor podnieca sie zmienianymi cyferkami...

ale o co chodzi w tym temacie?" - hmmm a co tu smiesznego? chodzi tu o jakies uprzedzenia ze nie robie w GM czy co? bo jakos widze mase gier zabugowanych na tym forum i jakos ludziom sie podoba a przyjde taki ja i odrazu jest zle bo to nie Gothic heh. O co chodzi? O przedstawienie sliniczka do gier cRPG proste.

nie sama gra mi sie podoba, wyglada dobrze, i nawet lepiej ze nie w GM.. poprostu rozpieprzyly mnie te kolka robione kursorem, nie zrozumialem przeslania :)

 

heh a co u was jest spcejalnego? dobra glupie pytanie Almora jest specjalna a gdzie reszta? Dobra co ja bede sie klocil ja pokaze wam pierwszy lepszy temat gdzie gra jest do pupy a i tak wedlug was wyjdzie ze jest 100 razy lepsze od mojej pracy. Moze odczekam sobie troche zmienie nick i powiem ze tworze w GM wtedy bedzie lepiej.

nie tylko almora jest dobra, co nie znaczy ze wszystkie gry sa dobre. akurat tak sie sklada ze wiekszosc, to duza wiekszosc gier ssie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat chodzi o to zeby nie zakladac zbednych tematow, juz raz zalozyles temat z filmikami z anhalora wiec mogles po prostu napisac nowego posta w poprzednim temacie, lub dac linki w shoutboxie. Gra zapowiada sie dobrze, i nie wazne w czym jest robiona. Tak, to prawda, na gmclanie wiekszosc opublikowanych gier jest slaba.

 

 

http://www.google.pl/search?q=temporal+anhalor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde bardzo przyzwoity silniczek. Wszystko dopracowane i staranne(no może oprócz wyglądu inv). Noi zafajniste teksty: "no postać se omija przeszkodę na jej torze", "no tak jak w diablo dwójce... no zgineliśmy własnie". Ale podziwiam ponieważ ja bym się nie odważył tak upublicznić własny wokal.

PS.: To jest na modelach czy spritach izometrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika w silniku bardzo ładnie wykonana,zrób z tego gre!Stać Cię raczej na to,więc bierz siędo roboty ! tongue2.gif

 

No mam na nim zamiar zrobic gre "Duster" (nazwa robocza :P)

 

Naprawde bardzo przyzwoity silniczek. Wszystko dopracowane i staranne(no może oprócz wyglądu inv).

 

Bo to inventory to takie tymczasowe jak niektore inny elementy graficzne gry wiec nie ma sie o co bac w finalu bedzie lepiej :P.

 

Ale podziwiam ponieważ ja bym się nie odważył tak upublicznić własny wokal.

 

I tak raczej nikt nie wie kim jestem no i kompresja tez robi swoje.

 

PS.: To jest na modelach czy spritach izometrycznych?

 

To sa rendery obiektow 3d wiec tym samym w tym stanie juz sa 2d. W wielu starych graf 2d tak robili np w Baldurs Gate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...