Skocz do zawartości

Zablokowane Powstaje klan Soldata dla osób z GMclanu


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga, ja (być może) przenosze sie do innego klanu. Zgłoszenia na nowego lidera do mnie :] Najlepiej na forum (PW) lub dać nowego posta ;] Na GG nie przyjmuje zgłoszeń ;) Decyzja jeszcze nie do końca podjęta ale warto być przygotowanym na zapas ;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge być liderem... <_<

 

Dodane by Pietrus:

A poco przechodzić do innego klanu? Co ci to da? Eee? Że tam może będą wygrane? Tutaj też mogą być tylko więcej chęci, panowie! Może wkońcu uda nam się pokonywać każdego! Trochę wiary i nie poddawać się tak szybko, no! Przejdziesz i będziesz zrzędzić bo trafiłeś na buraków i co? =] Poza tym jak sam mówiłeś: "Jak przegrywać to tylko..." =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma, ja już nie wiem. Czy Marmot coś tam kombinuje czy nie <_< Ja zacząłem robić, ale przestałem [LINK] bo uznałem że nie trzeba :P Mogę to szybko skończyć ale sam nie wiem czy to będzie potrzebne jak Marmot zrobi <_<

 

BTW

Zostaje jednak w klanie :) Jak przegrywać to tylko z wami ;) Pietrus mnie namówił :] Zresztą z amerykańcami nie chce mi się grać :P Ping i takie tam sprawy które przeszkadzają :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się że tymon zostaje i Anaconda :lol: (któru miał problemy z soldacikiem).

A co do tego :

  Ale trzeba przyznać, że zazwyczaj na treningach, to albo ty albo Firemark macie gwiazdki, ale ty częściej i kto tu nie przesadza ;P ?

To akurat rzdko fire jest na treningah (albo jest ale wtedy mnie nie ma <_< ).

A bigryba mi muwił że on nie chce grać . On to jest taki że jak przegrywa to sie cyka i odchodzi <_< i to w nim mi sie nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietrus:

Gwiazdki przy tabeli to normalka w Multiplayerze i dostaje ją każdy który ma tam chyba ilość zabić większą niż 4/5 limitu zabójstw ustawioną na serwerze.

 

@Krzyhu:

Pomniejsz sygnaturę, bo twoje posty zawalają mi cały ekran <_< . A jak nie, to przynajmniej popraw wszystkie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... A ja i tak nie rozumiem ostatniego meczu... To miał być towarzyski, czy normalny? Bo w połowie 2 rundy obaj z drugiego klanu poszli se bez słowa... Żądam rozjaśnienia =P

PS. W 2 rundzie od którejś godziny grałem sam... Gdyby nie uciekli to może bym wygrał! (16:16 było!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie mam nic przeciwko, ale wydaje mi się że mistrzami w soldata nie jesteśmy. Więc pamiętaj Krzychu90 że zapisując się do naszego klanu , musisz być przygotowany na ciągłe porażki, bo na zwycięstwa to raczej nie mamy co liczyć(choć pamiętam taki mecz w którym byśmy wygrali gdyby nie wyłączenie prądu, aghhhh :angry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...