Skocz do zawartości

Zablokowane SS Full


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Soldiers Shooter

 

Gatunek: Strzelanka 2D

 

Opis: Tak jak w innych demach gry SS. Już full wersja. A może jeszcze zrobię wersję 2.0? Chodzi w niej głównie o strzelanie.

 

Download: http://www.gmclan.org/up2204_4_80232f92c9.html (Zmienione, bo był drobny błąd)

Rozmiar pliku: 4.10 MB

Screeny: Tylko jeden: http://img209.imageshack.us/img209/6575/skrinva6.jpg

 

Programowanie: Ja i Jaklub

Grafika: Ja i cs2D, YoYo Games

Muzyka: Ja i YoYo Games

Fabuła: Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak:

 

Grafika:

w większości nie jest twoja, gdybyś narysował własną grafikę było by lepiej, A jeżeli się bedziesz starał będzie lepsza od tych teraz :].

 

Muzyka:

Niema... a jeżeli jest to jej nie słyszałem :]

 

dźwięk: większość GM-owych, co psuje jakość, poszukaj w necie lepszych. :]

 

 

Grywalność:

jest średniawa, nie przyciągnie ludzi na wiele godzin, ale też nie wyłączy sie jej po zabiciu jednego stworka. Dodaj kilka fajnych efektów np. Rozbryzg krwi, czy np odrzut przy niektórych broniach (tzn cofanie się podczas strzału, no wiesz xD)

 

 

ogólnie:

gra na 3/5 ale, jeżeli zrobisz to co powyżej zasugerowałem, ocena będzie wyższa :]

 

 

Down: 3/5 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak:

 

Grafika:

w większości nie jest twoja, gdybyś narysował własną grafikę było by lepiej, A jeżeli się bedziesz starał będzie lepsza od tych teraz :].

 

Muzyka:

Niema... a jeżeli jest to jej nie słyszałem :]

 

dźwięk: większość GM-owych, co psuje jakość, poszukaj w necie lepszych. :]

Grywalność:

jest średniawa, nie przyciągnie ludzi na wiele godzin, ale też nie wyłączy sie jej po zabiciu jednego stworka. Dodaj kilka fajnych efektów np. Rozbryzg krwi, czy np odrzut przy niektórych broniach (tzn cofanie się podczas strzału, no wiesz xD)

ogólnie:

gra na 3/5 ale, jeżeli zrobisz to co powyżej zasugerowałem, ocena będzie wyższa :]

 

THX za powiedzenie o bugach. W następnej wersji to poprawię. Może jeszcze jakaś ocena?

EDIT:

Już 4? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...