Skocz do zawartości

olimpOada 3D


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

Bigshark prezentuje......... olimpOada 3D czyli gra zrobiona w DWIE GODZINY!!! Jest to banalna gra w ktorej wystarczy naciskac jeden przycisk. Jest tylko jedna konkurencja, bieg na 100 metrow. Przy dawaniu opinii na temat gry pamiętajcie o czasie wykonania i o tym ze jest to moja pierwsza gra w 3D , a przeciez początki jak sami wiecie bywają trudne. Więc wezcie pod uwagę ze jestem początkującym w tworzeniu w 3D. Jest to poprostu minigierka z jedną konkurencją. Pamiętajcie ze najlepiej gra się na czterech niż z komputerami. Radzę także włączyć Autokamere ale zawsze mozna zmoienic kamere klawiszami: 1 2 3 i 4

Screeny w sygnaturce , a tu jest wersja do pobrania.

 

OlimpOada3D exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice :D wery nice (zdecyduj się: albo "very nice" albo "wery najs"):D Jak na pierwszą gierke 3D twojego autorstwa, normalnie mnie zatkało. Gratulacje Bigshark ;) 8/10. Ten jeden byś dostał jakbyś dał jeszcze jakieś bajerki na planszy a kolejny jak by można było w to wygrać z kompem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braawo :)

MOja gra lepsza,ale to inna sprawa :D

gra spok,serio.Obrot kamery itp.MOże być zrobił,że kamer krązy wokół zwycięscy i stadion.

Może być utrudnij gre robiąć 2 klawisze (np.raz lewo,raz prawo)?.Bardzo proste to jest

Gra 9/10 (z powodu braku kilku elementów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wasze opinie , nie wiedzialem ze będą aż tak dobre :) Widze że gry 3D wychodzą mi nawet dobrze. Na razie jednak nie tworze gier 3D z powodu dosyc duzych ograniczen tworzenia 3D w GM6, ale slyszalem ze niedlugo pojawii sie GM6.1 i wtedy gra w 3d bedzie dzialac szybciej i bedzie mozna tworzyc fajne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przerwe te ohy, ahy. Jedyny plus to to, że 3D jest zrobione fajnie. I to w zasadzie wsio. Poprostu nudna. Mało rozbudowana... To ja już wole SummerChallenge (czy jakoś tak) - też olimpiada i to w 2D, na C64, a jest ciekawsza ma więcej konkurencji... Zamiast wydawać taką średnią gre, to lepiej zostaw, odpocznij i zrób coś porządnego. Gratuluje za fajne kamery 3D.

 

2/6

 

PS. No i ten początkowy napis... "Trzecia część kultowej gry olimOada (...)". Kultowa? Ja nawet pierwszej części nie znam :)

PS2. I co z tego że zrobiona w 2 godziny? Ty to robisz na czas dla szpanu, czy dla porządnej gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że zrobiona w 2 godziny? Ty to robisz na czas dla szpanu, czy dla porządnej gry?

Chciałem szybko zrobić żeby można było szybko zagrać :)

Zamiast wydawać taką średnią gre, to lepiej zostaw, odpocznij i zrób coś porządnego.

No właśnie mówie że GM6 ma ograniczenia i nie moge zrobić 20 konkurencji a w każdym piękny stadion z tysiącami ludzi, czekam na GM6.1 i wtedy będe robił lepsze gry 3d :)

 

A co do olimpOady 1 , to macie tu screena :D

 

Screen z olimpOady 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytocze część twojej sygnaturki :

Pomyś nad tym ;)

Hehe :) Pogratulowałem 3D. Ja tego nie umiem robić. Poza tym fajne kamery są. I za to dałem plusika. Ale giera nudna, nie? Nie da się ukryć - ileż można biegać o_O

 

Chciałem szybko zrobić żeby można było szybko zagrać  :)

 

No właśnie mówie że GM6 ma ograniczenia i nie moge zrobić 20 konkurencji a w każdym piękny stadion z tysiącami ludzi, czekam na GM6.1 i wtedy będe robił lepsze gry 3d :)

 

A co do olimpOady 1 , to macie tu screena  :D

 

Screen z olimpOady 1

ad.1) Heh :)

ad.2) Mi nie chodzi oto aby było 20 konkurencji, piękny stadion itd. Dobra, zgadzam się - GM ma ograniczenia. Ale chyba z 3-4 konkurencje można zrobić? Poza tym - można Irrlicht'a użyc pod GM'a, a on całkiem dobry jest.

ad.3) Hehe, grafa spoko - w stylu retro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Mi się gra nie za bardzo podoba. Ino grafika jest całkiem fajna, chociaż nie ukrywam, że trochę uboga. A teraz minusy: kamera się gubi, zbyt trudne AI, po prostu kiepska grywalność, no i brzydkie menu.

 

Ocena: 5/10 (miałem dać 4+, ale tak z dobrego serca podniosłem ocenę)

 

No, ale i tak lepiej niż Wspaniała Strategia. :D

 

P.S. - "Zrobiłem tę grę w dwie godziny!" Lekko żałosne. Nie masz się czym popisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mówię, że się gubi, to się gubi.

 

Włączyłem sobie wyścig (bieg) dla czterech osób. Zacząłem sobie powolutku dreptać, a tu mi kamera siuuuu! I nie widziałem swojego gracza. Dopiero, gdy kamera zatrzymała się na mecie i jakoś tam dodreptałem, ujrzałem piękną kulke z fakturką polskich barw narodowych.

 

A to ze zrobilem grę w 2 godziny to nie chodzi o to ze jaki ja jestem dobry tylko chcę tym zaznaczyć ze jest to tylko minigierka

Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na 2 godziny roboty to daje ocene 7/10

 

Inaczej mówiąc : Jak na minigierke to daje ocenę 7/10.

 

Hę. Ja moją gierkę Bar Madness robiłem miesiąc. Nie siedziałem wówczas nad nią bez przerwy, ale chciałem ją wykończyć jak najlepiej. Nie wszystkie gry trzeba wypusczać jak najszybciej (i niedokończone przy tym).

 

No ale nie wiem co wy macie z tym komputerem ja nie raz go wyprzedziłem , a kamerke to mogłem ustawic zeby szla za najlepszym

 

To może ja powiem. :) Gdy samemu robi się gierkę, to się w nią wygrywa. :) Pamiętam jak to było z Johnym Boobrem 2 :P A kamerka powinna ustawiać się chyba tak, żeby pokazywała cały tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus, już nie chce cytować sygnaturki. Czego sam czegoś nie wymyślisz ?

Bo ja nie robie takich gier B) Ale można nawet takie coś: system turowy a'la kosta do gry - i już ocena wyżej, bo oryginalnie rozwiązane. Sportówka + elementy gry planszowej? I to w 3D? Ja bym nie marudził :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...