Skocz do zawartości

Zablokowane Sentimental (Gra Akcji)


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Musze przyznac ze gierka fajna, klimat niezly, muza jak najbardziej pasuje, 'blyskawice' ######ste, ale wkurza ten 'telewizyjny snieg' i to ze przy takiej ciemnosci nie widac prawie nic (lacznie z kursorem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz "Telewizyjny" śnieg został,zastąpiony nie co innym.Myślę,że jest już nie co jasniej x).

Musze przyznac ze gierka fajna, klimat niezly, muza jak najbardziej pasuje,

Wracając do muzy - Mój Westwoodzik !(Ludzix =D !) zrobił,mi coś o niebo lepszego,w następnym demie będziecie mieli okazje usłyszeć jego utwór,teraz myslę nad grafiką w grze gdyz nie jestem w stanie wszystkiego zrobić.Tak więc czy nie chciałby nikt wykonać graficzek utrzymanych w tym stylu (to ine ma byc pixel art !).Fabułe z Ludzixem juz nie co obgadałem,została kwestia programowania,kilku muzyk i grafiki.Pozdrawiam.

 

P.S.:Jeżeli chciałbyś zostać grafikiem w projekcie,poprostu pokaż swoich kilka pracek xP.Pozdrawiam po raz drugi x)

 

Każdy ma po prostu inny monitor, daj ustawienia jasności i tyle. Jak ktoś będzie chciał sobie zepsuć klimat, to i tak to zrobi, więc lepiej przynajmniej dać trochę wygody

Ano,masz racje.Mój "Westwoodzi"k zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie =D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...