Skocz do zawartości

Zablokowane Jak zainstalowac XP


David Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duzy problem z zainstalowaniem XPka na laptopie od mojego brata. Kiedys bylo tak ze dawalo sie w BIOSie na glowny naped cd-rom i odpalalo XP, a tutaj BIOS jakis dziwny, wybieram jakies drive na cd/dvd potem dopiero wybieram zeby odpalil mi windowsa na trybie awaryjnym, odpalam setup.exe i wyskakuje mi menu XPka ale opcja instalacji XP jest wylaczona, moge sobie jedynie o nim poczytac.

Czy ktos moze mi powiedziec jak teraz prawidlowo zainstalowac XP? Chce najlepiej wywalic vsite i zanstalowac XP.

 

Sformatowac dysk z vista i potem pojdzie normalnie?

Dzieki za wszelka pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar. Wsadz plyte z XP do napedu, zrestartuj kompa. Bedzie potem:

 

Dowolny klawisz spowoduje rozruch dysku CD.......

 

Tak wiec naciskasz cos i czekasz az instalator sie zaladuje. Bla bla bla, instaluje system od nowa, bla bla bla, F8 (potwierdzenie umowy licencyjnej), na tym komputerze zostaly wykryte nastepujace systemy operacyjne: bla bla, co chcesz zrobic. Bierzesz Usun partycje (D) (ta z vista), usun, tak, potwierdzam. Potem Sformatuj wybrana partycje (bierzesz to co chcesz) i dajesz Formatuj za pomoca blabla (Najlepiej NTFS[szybkie]). Potem instalator kopiuje pliki, bla bla bla, instalacja i dalej powinienes sobie poradzic :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...