Skocz do zawartości

Various: The Madness Adventures


CReeT

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Various: The Madness Adventures

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Po prostu platformówka, nic dodać nic ująć. W grze sterujemy stworkiem o imieniu Various, zbieramy niebieskie szmaragdowe kule i skaczemy po głowach wrogim glizdom :). W pełnej wersji będzie jakaś fabuła i dużo więcej efektów graficznych a także około 20 długich poziomów. :thumbsup:

 

Download: Tutaj

Rozmiar pliku: 6 MB

 

 

Autorzy:CReeT

Programowanie: CReeT

Fabuła: CReeT (fabuła? Będzie w full wersji xD)

Grafika: CReeT

Muzyka: Soundtrack z pewnej gry... ciekawe kto zgadnie z jakiej.... :P

 

Screeny:

Screen1

Screen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no jak dla mnie gra jest super. Co prawda ma pare niedopracowan ale niedosc ze to demko to jeszcze jest to pierwsza gra zrobina na GM-ie przez Creet-a. Gralem w ta gre chyba z 30 razy i proboje ja przejsc jak najszybciej moj rekord to ok20 sec (I'm the best). Mam nadzieje ze gdy wyjdzie full versja tej gry muzyka bedzie rownie dobra jak i w demku. Trzeba doceniac nowych tworcow gier bo byc moze oni beda przyszloscia dla gier komputerowych wiec nie oceniajcie za surowo :) Pozdro Creet muza super gra tez dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą grę jest Super :D Grafika podoba mi się ;) Pomysł wykonania też lecz nie raz główny bohater zacina się w platformach. Gra przynajmniej nie jest przerabiana z jakiegoś przykładu :) Czekam na pełną wersje ;) 5/5

Pozdro ;)

PS. Moja młodsza siostra teraz sobie gra w Various'a I męczy się z przejściem xD Ona też daje ci 5/5 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wydaniem pełnej wersji postaram się naprawić wszystkie błędy a także dodać pare znakomitych "smaczków" :D . Może macie jakieś pomysły, sugestie co do rozgrywki. Rozpatrzę każdą propozycję. Obiecuje także w zbogacić animacje głównego bohatera i jego wrogów :] . Gra nie bedzie należała do łatwych obiecuję :twisted: . Thx za wspaniałe ocenki. Czekam na dalsze konstruktywne krytyki i pochwały :jezor: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...