Skocz do zawartości

Castle Wall demo


koziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Castle Wall (tytul roboczy)

 

Gatunek: Ekonomiczno / Tower Defence

 

Opis: Gracz wciela sie w zarzadce niewielkiej osady, ktorej glownym budynkiem jest wspaniala swiatynia. Jego glownym celem jest ochrona swietego budynku przed atakami wrogow, chcacych udowodnic swoja potege poprzez akt destrukcji. Gracz moze werbowac jednostki, stawiac budowle obronne oraz gospodarcze celem ochrony swiatyni. Ostatecznym celem jest przetrwanie wszelkich inwazji.

Gra jest we wczesnej fazie produkcji ze wszystkimi tego konsekwencjami: grafika, iloscia opcji, pomoca, muzyka i ogolnie swoja ubogoscia.

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 1266KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Koziu, skrypt paska energii zapozyczony od Ranma_man'a :)

Fabuła:
Koziu

Grafika:
Internet / Koziu / Yoda

Muzyka:
Zasoby forum GM

Screeny:

Screen1

Screen2

 

Od autora: Wiec na wstepie chcialem powiedziec, ze jest to moja pierwsza produkcja przy uzyciu GM :) wiec prosze o wyrozumialosc, propozycje oraz uwagi (cenie sobie konstruktywna krytyke i nie obrazam sie ;) )

Istnieje szansa, ze namowie kumpla do zrobienia mi lepszych grafik (o to zreszta nietrudno ;) ) oraz, ze w najblizszym czasie znajde troche wiecej czasu aby pchnac produkcje naprzod.

Pozdrawiam,

Koziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gierka fajna daje 4/5 (pierwsza gra :P ) i moim zdaniem do pelnej przyda sie menu i jakas instrukcja czy tutorial ba za bardzo sie nie polapalem bo musze sie przyznac ze w Tower Defence'a nie gralem :P .

Ale ogolnie gierka spoko tylko dopracuj ja troche przed wydaniem pelnej(moze jakas kampania :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, jakby co chwile nie wyskakiwał błąd do dałbym ci 5/5 a tak to 4/5 xD

 

Blad jest juz usuniety ;) i ciagle pracuje nad nazwijmy to silnikiem :)

Wkrotce powinienem zaktualizowac demko :)

 

PS. dzieki za pozytywne przyjecie :)

PPS. a co mi tam :) zaladowalem "ulepszona" wersje

zmiany

- usuniety blad :) (to widoczna zmiana)

- dodalem budynek kopalnia i robotnika

- reszta zmian niewidoczna :) (miedzy innymi lepsza organizacja obiektow... jakies sensowne dziedziczenie itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...