Skocz do zawartości

Animacja i Cos jeszcze :D


Masgen

Rekomendowane odpowiedzi

<_< Jestem jeszcze zielony i nie zabardzo umiem poslugiwac sie GM i mam pytanie do was czy da sie wstawic animacje postaci jesli tak to jak :D ( i tak przy okazji czy moglby mi ktos zrobic animacje ludzika?:D Jesli tak to niech napisze na gg 6515431 z gory THX :) ) 2 pytanie to jak zrobic zeby co 10-20 sekund spadalo po 5-10 wrogow ? O_O <_< :unsure:

 

Z GORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL kurde mole!!!! ze by nie wiedziec... nie mam checi pomagac kosmicznym noobkom ( wiem ze ja tez jestem noobem, ale juz z tego lekko wyszlem, i cos zapamiętuje z GML ) i zeby tego nie wiedziec... dobra pomoge... jak chcesz miec animacje to w okienko sprite propeties, naciskasz edit sprite, pozniej naciskasz na gorze w pasku po prawej animation, dajesz set lenght, i wpisujesz liczbe klatek. a jak chcesz ludzika to sie pytaj w grafika, ale watpie czy ci ktos pomoze w twoja chciwosc. EDIT: na 2 pytanie instance_create(x,y,object) (LOL, najbardziej podstawowe slowo :D ) a jezeli chcesz zeby spadaly na ziemie z grawitacja, to juz nie moja sprawa ( sor za wczesniejsze wyrazenia, ale jak noob to noob )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...