Skocz do zawartości

Zablokowane Pac-man: Whole truth


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pac-man: Whole truth

 

Gatunek: jRPG

 

Opis: Gdyby nie Liga 24, nie byłoby tej gry, ale opiszę fabułę.

Ci, którzy przeglądają angielską Wikipedię, zapewne wiedzą, że oryginalny Pac-man z automatów kończy się w 256 levelu przez bug. Co potem? Pacman przenosi się w jakieś dziwne miejsce, gdzie spotyka ducha Clyde'a (no i walczy z nim), a ciche głosy każą mu iść do światła...

Jestem otwarty na zgłaszanie bugów i sugestie. Jeśli ktoś chce zaproponować, bym dorobił jakiegoś wroga, niech pisze, graficzka w rozmiarze 64*64 mile widziana. No i fajna by była poprawka tytułu, jeśli jest błąd.

Technicznie, jest to gra oparta na silniku jRPG, który zrobiłem na Ligę 24. Został on mocno poprawiony przy robieniu tej gry.

Uwaga! 10+

PS. Oceniajcie fabułę!

 

Download: Pacman: Whole Truth DEMO (Uwaga! W samym demie tytuł ma być poprawiony)

Rozmiar pliku: 2mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Jaklub

Fabuła:
Jaklub

Grafika:
Jaklub + głupi rip loga Obi

Muzyka:
z Mother 2, Super Mario RPG, Pac-man 2: The new adventures

Screeny:

Lista głównych bohaterów gry (uwaga! na razie jest tylko pac-man)

Pierwsza walka w grze

Coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby młodsze lub niedojrzałe psychicznie niech lepiej nie grają w tę grę. Jest tu trochę motywów związanych z przemocą, seksem i sektami religijnymi.

Odezwał się dorosły... :] Zaraz dam ocenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, obecny tytuł brzmi "wszystko z prawdy" na dodatek z błędem co do "the" (nie stawiamy the w przypadku, gdy jest rzeczownik abstrakcyjny). Nie lepiej by brzmiało "cała prawda" czyli "whole truth"?

Uwaga! Osoby młodsze lub niedojrzałe psychicznie niech lepiej nie grają w tę grę. Jest tu trochę motywów związanych z przemocą, seksem i sektami religijnymi.

Czyli gra +18 :P ? Czyli sam nie możesz w nią przez tą grać xd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, obecny tytuł brzmi "wszystko z prawdy" na dodatek z błędem co do "the" (nie stawiamy the w przypadku, gdy jest rzeczownik abstrakcyjny). Nie lepiej by brzmiało "cała prawda" czyli "whole truth"?

O to mi chodziło. :D Tytuł będzie poprawiony, na razie tylko w temacie. Poprawione demko niedługo.

Czyli gra +18

No, jakieś +12 lub +10. Bez przesady. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Osoby młodsze lub niedojrzałe psychicznie niech lepiej nie grają w tę grę. Jest tu trochę motywów związanych z przemocą, seksem i sektami religijnymi.

I pisze to 12-latek. :)

 

Sama gra nie podoba mi się, od dialogów chce się płakać a fabuła wręcz poraża dawką żenady.

rating_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dialogów chce się płakać a fabuła wręcz poraża dawką żenady.

Lepszej nie mogłem wymyślić, pomyślę nad tym. Po raz kolejny: fachowy support i oceny silnika mile widziane. :)

 

Btw: Takiej fali postów się nie spodziewałem. Myślałem, że tytuł spowoduje, że gra będzie unikana, a tu taka niespodzianka.

 

Acha, kontrowersyjna uwaga skasowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, no więc z bólem serca muszę Twojej grze dać mniej niż trzy gwiazdki. Daję dwie. Walki są niezwykle nudne, unikałem ich gdzie tylko się dało i o ile się w ogóle dało. Dialogi drętwe i opierające się tylko na motywach seksu itp. , co na mnie nie robi żadnego wrażenia. Jak zobaczyłem przeciwnika o nazwie "Srający ktoś" to mnie aż zemdliło. Nie obraź się, ale ta gra nasuwa mi taką myśl, że mógł ją zrobić ktoś, kto poznał niedawno trochę bardziej zakazanych słówek i się chce nimi popisać.

 

O grafice nie będę się rozpisywał, gdyż to demo i mam nadzieję, że coś w tej kwestii zmienisz. ;) Dźwięki są poprawne.

 

I jeszcze jedno: po co ten na wpół angielski i na wpół polski język?

 

2/5-+1 gwiazdka od 1/5 za ogólnie całkiem dobry silnik.

 

----------------

Now playing on foobar2000: Vader - [impressions In Blood #07] Warlords

via FoxyTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dialogi drętwe i opierające się tylko na motywach seksu itp

Ogólnie są tylko 2-3 na tych motywach, reszta jest na motywach dość głupich. :P

I jeszcze jedno: po co ten na wpół angielski i na wpół polski język?

Język angielski pojawia się tylko w ekranie "In 256 level" czy jakoś tak.

Walki są niezwykle nudne, unikałem ich gdzie tylko się dało i o ile się w ogóle dało.

Właśnie nie wiem, co zrobić, by je poprawić.

 

Uwaga! Znalazłem bug w sklepie. Proszę mi go nie wypominać.

 

PS. Zamykam temat, biorę się za Super Mario Bratarsi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...