Skocz do zawartości

Dreamerion


Argmator

Rekomendowane odpowiedzi

Dreamerion to mroczna, smutna i melancholijna muzyka tworzona przez Jakuba E. Zamieszczam tu link do utworu promującego najnowsze demo "The Pain Without Name", które niebawem ujrzy światło dzienne. Zapraszam również na stronę www.dreamerion.dbv.pl z której możecie dowiedzieć się więcej o projekcie i ściągnąć parę kawałków.

 

Oto link do promocyjnego utworu "Cry Which Nobody Hears"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wydaje mi się być smutna

2.Nudne

3.Czekam az rozpocznie sie w końcu jakis "temat", a tu koniec...

4.Melodia nie orginalna (wiele razy słyszałem bardzo podobne)

5.Elementy melodii nie pasują do siebie

6.To zdjęcie wygląda beznadziejnie

 

Ogółem moim zdaniem słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żywiołowych kawałków i więcej growlu" :D ...moja odpowiedź w ankiecie na tej stronie, gdybym oczywiście zagłosował. Słuchałem "Cry Which Nobody Hears". Monotonne, ale klimatyczne. Z drugiej strony coś takiego da się zrobić we wszelakiej maści programach do "tworzenia" muzyki. Do słuchania się nie nadaje, ale gdybym był w trakcie tworzenia jakiegoś poważniejszego projektu, wtedy bym się chyba (z naciskiem na chyba) zastanowił nad zleceniem soundtracku właśnie Jakubowi E.. Ogólnie poprawna robota. :)

 

Poza tym ta strona taka dziwna...śmierdzi mi to trochę. ;/ Być może to wina tego, że nie miałem styczności ze stronami początkujących muzyków. ;)

 

----------------

Now playing on foobar2000: Bruce Dickinson - [Tyranny of Souls #04] Kill Devil Hill

via FoxyTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wydaje mi się być smutna

2.Nudne

3.Czekam az rozpocznie sie w końcu jakis "temat", a tu koniec...

4.Melodia nie orginalna (wiele razy słyszałem bardzo podobne)

5.Elementy melodii nie pasują do siebie

6.To zdjęcie wygląda beznadziejnie

 

Ogółem moim zdaniem słabe.

 

Dla ciebie jest nudne, bo pewnie jesteś przyzwyczajony do szybkich łatwych w odbiorze piosenek. To nie jest

schematyczna muzyka. elementy melodi czy same melodie do siebie nie pasują? A czemu beznadziejne? Konkrety... Ambient nie jest muzyką dla wszystkich, dlatego szanuję twoje zdanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu beznadziejne? Konkrety...

To jest akurat jego opinia, która jest subiektywna. Konkretów nie musi podawać, po prostu mu się nie podoba i tyle. ;)

 

Zresztą podał trzy sensowne argumenty.

3.Czekam az rozpocznie sie w końcu jakis "temat", a tu koniec...

4.Melodia nie orginalna (wiele razy słyszałem bardzo podobne)

5.Elementy melodii nie pasują do siebie

 

Akurat to niedopasowanie melodii jest dobre, bo wprowadza...hm...chaos, niepokój? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby coś się komuś nie podobało musi spełniać jakiś zespół cech, które na to wpływają. Po prostu każda konsruktywna opinia mi się przyda:)

 

Akurat to niedopasowanie melodii jest dobre, bo wprowadza...hm...chaos, niepokój?

widzę, że zrozumiałeś o co mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam ponownie po paru latach!

 

Daję Wam do posłuchania kilka nowych numerów Dreamerion. Mam nadzieję, że przypadną do gustu. Oto one:

 

 

Mam nadzieję, że muzyka się spodoba. A jeśli chciałby ktoś gdzieś ją wykorzystać, lub poszukać innej piosenki zapraszam na:

http://www.jamendo.com/pl/artist/Dreamerion oraz uprzednie powiadomienie mnie na PW w razie wykorzystania ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...