Skocz do zawartości

Przydatnik v3.0!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie pracuje nad Przydatnikiem v3.0. Wersja jest już prawie gotowa (ok. 98%), trzeba tylko bugi poprawić więc jutro będzie do ściągnięcia. Co będzie? Aa... Oto lista:

- Listbox!

- Odtwarzacz plików dźwiękowych i muzycznych!

- Komunikacja z GG!!

- Zamykanie, resetowanie i wylogowanie!

 

To wszystko będzie (najprawdopodobniej!) jutro :P

 

Screen :)

 

Edit:

Zapomniałem dodać - program chowa się do traya :P

 

 

Edit 2:

Już jest! Przydatnik v3.0 gotowy! :P Ściągać, czekam na komentarze i bugi :)

 

http://bartekb.tollfreepage.com/Przydatnik_v3.rar

 

Kurka, dobija mnie ten 100webspace... Musicie skopiować i wkleić <_< Aha - brak instalki, tylko rar. Niemiałem czasu, a chciałem wam pokazać co początkujący "delfin" naskrobał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przydatny :] Ja bym na twoim miejscu popracował nad wersją 4 ;) Jest mały bug który spotkałem :] Przy ustawiani statusu na niewidoczny wyskakiwał mi na z/w :] czasem mnie też rozłanczał :D

Przydatnik się staje przydatny? No, no... :)

 

A bug - postaram się go wygrzebać z kodu i naprawić. Jakiś patch niedługo, albo czekać do 4 wersji! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Znacie jakiś dobry kurs online Delphiego ? Do tej pory starałem się uczyć na helpie i efekty były dość marne np. mój pierwszy edytor HTML :] Jeżeli znacie jakieś to prosze was, podajcie na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Znacie jakiś dobry kurs online Delphiego ? Do tej pory starałem się uczyć na helpie i efekty były dość marne np. mój pierwszy edytor HTML :] Jeżeli znacie jakieś to prosze was, podajcie na forum ;)

Serwis OHP - Kurs Delphi

Dolphin - Kurs Delphi

 

Jedyne co znam i z tego się trochę uczyłem. Reszty sam się nauczyłem :) Aha - Komputer Świat kiedyś wydał "Biblioteczke Delphi" i tam jest też ponoć bardzo dobry kurs.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Marmot, źle zablokowałeś forum... i pewną furtką dostałem się do forum i zgłosiłem swojego linka na twoją stronę tongue2.gif

Miałeś farta. Zdążyłeś przed skasowaniem bazy :P .

 

A co do przydatnika, to całkiem fajny. Proponuję dodanie jakiejś mini gierki z szybkim wyłączeniem lub zapauzowaniem i jej ukryciem i jeszcze bym dodał komunikację z jabberem (wszystko co potrzebne do tego jest na oficjalnej stronie jego, ale to już bardziej zaawansowane delphiastwo) oraz coś przydatnego, np. kalkulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikomu nie idzie? :crying: Głupowate 100webspace :P

 

PS. Kur(n/k)a, dziadek! Zawsze musisz dać coś nie-ten-tego-do-tematu w jakimś temacie? Argh... Tu mają się komenty sypać :]

 

A co do przydatnika, to całkiem fajny. Proponuję dodanie jakiejś mini gierki z szybkim wyłączeniem lub zapauzowaniem i jej ukryciem i jeszcze bym dodał komunikację z jabberem (wszystko co potrzebne do tego jest na oficjalnej stronie jego, ale to już bardziej zaawansowane delphiastwo) oraz coś przydatnego, np. kalkulator.

Eee... mini-gier raczej nie dam, ale komunikacja z jabberem i coś jeszcze przydatnego? Pomyśle w czasie tworzenia wersji 4 ;) A narazie przygotowuje się do włączenia do Przydatnika opcji, która będzie odczytywała "wnętrze" kompa, czyli jaki procek, karta graficzna itd.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus_pan nabazgrolił: PS. Kur(n/k)a, dziadek! Zawsze musisz dać coś nie-ten-tego-do-tematu w jakimś temacie? Argh... Tu mają się komenty sypać emot11.gif

 

Nie miałem jak się z nim skontaktować bo go nie ma ciągle na gg a ja miałem z nim zrobić w... yrzynaczke do zębów. (o mało bym sie nie wygadał :])

 

A wiesz co mógłbyś do przydatnika zrobić? Opcje robienia dyskietek awaryjnych (ale nie systemowych, umiem robić takie dyskietki więc poczekaj bo może niedługo będzie, ale musze sie zastanowić co tam wsadzić, strasznie korci mnie do interfejsu graficznego a on może sporo miejsca zabrać). :D

I zmień hosting. Weź np. Lycosa, chociarz do trzymania plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrus_pan nabazgrolił: PS. Kur(n/k)a, dziadek! Zawsze musisz dać coś nie-ten-tego-do-tematu w jakimś temacie? Argh... Tu mają się komenty sypać emot11.gif

 

Nie miałem jak się z nim skontaktować bo go nie ma ciągle na gg a ja miałem z nim zrobić w... yrzynaczke do zębów. (o mało bym sie nie wygadał :])

 

A wiesz co mógłbyś do przydatnika zrobić? Opcje robienia dyskietek awaryjnych (ale nie systemowych, umiem robić takie dyskietki więc poczekaj bo może niedługo będzie, ale musze sie zastanowić co tam wsadzić, strasznie korci mnie do interfejsu graficznego a on może sporo miejsca zabrać). :D

I zmień hosting. Weź np. Lycosa, chociarz do trzymania plików.

Dobra, rozumiem że nie było go na GG. Ale następnym razem wyślij mu wiadomość - wkońcu i tak odbierze :D Peace, men B)

 

A robienie dyskietek awaryjnych? Hmm... Bym musiał się podszkolić :P Narazie rozpisuje układ Przydatnika 4 i siedze w fraktalach (Yeaa, ten dział geometrii rulez!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jak się z nim skontaktować bo go nie ma ciągle na gg a ja miałem z nim zrobić w... yrzynaczke do zębów. (o mało bym sie nie wygadał emot11.gif)

Nie dziw się :P . Rzadko włączam ostatnio GG, bo nie dość że kompa mi spowalnia, to jeszcze się zawiesza przy wyłączaniu. Dlatego ostatnio jak się komunikuję, to albo przez forum, albo przez maila.

 

Co do przydatnika 4.0, przydałoby się coś w stylu Total Commandera jeszcze. Tutorial na coś takiego jest bodajże na stronie Komputer Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...