Skocz do zawartości

Infernal Warriors(Rozmówki)


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam nadzieję że Borek nie obrazi sie że załozyłem ten temat.A więc w tym temacie rozmawiamy se na temat nowej produkcji Gear Studio z Borkiem oraz Ranmusem(xD) na czele.

Może na poczatek wypoqwiem się na temat moich spostrzeżen/zaobserwowań:

-Nie będzie to typowy MMORPG,tylko oRPG w którego gramy na róznych serverach(Można zakładać,podłaczać sie do wybranych serwerów).

-W grze jak narazie są/będą 4 rasy(?)/klasy(?) : "Marine,Drooner,Stalker,Cretarians".

-Rob Westwood będzie komponował muzyke do gry :).

Dowód:

Rob Westwood's music AGAIN!

27.09.2007, posted by Borek

 

Excellent news: Rob Westwood will compose a game music again for our new project "Infernal Warriors"! www.robwestwoodmusic.com

Oficjalny news na stronie Gear Studio : )

Może Wy coś wiecie na temat samej produkcji ? Może nawet sam twórca wypowie się i zdradzi co nie co :).

Pozdrawiam i Zapraszam do dyskusji Fallord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra więc może "Rozkręce" dyskusje :).

Jak myslicie co mogą oznaczac poszczególne klasy/rasy w grze ? Czy gra będzie z nastawieniem na pvp czy raczej pvm ? Jak Wy byscie woleli ?

 

Yyyy... Micanser, nie wierz we wszystko, co nie jest przez nas potwierdzone oficjalne...

Jedyne co moge to tylko przypuszczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie.Borek moze zdradziłbyś małe info na temat projektu ? Wkońcu to Ty tu jesteś głową xD.Mnie bardzo ciekawią te rasy/klasy i sam system gry.Jak z tymi serwerami ? Będzie to typowy mmorpg ? Czy tak jak wspomniałem już wcześniej ?

 

haha już otrzymałem odpowiedz XD ( Powiem tylko że jak pisałem tego posta,tego wyżej nie było xD)

 

Jak zwykle Borek szybszy od przeciągu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na siłę próbujesz zdegradować Ranmusa :D. Ekhm, ja jestem założycielem Gear-Studio i wykonawcą wszystkich dotychczasowych gier przez GS, ale teraz sytuacja się zmienia... Razem z Ranmusem jesteśmy odpowiedzialni za fabułę, tryb rozgrywki, wykonanie itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Tymona :P a co mogę powiedzieć? Czekam na grę :P no cóż Borek, Ranmus powodzenia ;)

 

Edit: pisałem tego posta pod

Wkońcu obaj mają jakieś doświadczenie i traktują prace na poważnie : ) Jeszcze Gnyska zabrakło XD

 

 

już na starcie nie będzie prawdopodobnie kłopotów z serwerem (+dobre pingusie!).

 

yeyeyeyeye XDDDDDD Cieszmy się i radujmy x)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Chłopaki, chłopaki. Nawet nie liczcie na jakikolwiek przeciek informacji ze strony twórców gry. ;P
Słuchajcie Tymona słuchajcie, bo prócz Borka jest on pierwszą w kolejności osobą z gmclanu, której zawsze coś muszę wypaplać... Ale jeśli chodzi o GS, to gębusia na kłódkę jak nigdy. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...