Skocz do zawartości

Zablokowane Karta telewizyjna


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój brat ma do Was drodzy GMCLANOWICZE pytanko, otóż: "Chce się dowiedzieć wszystkiego o karatach Telewizyjnych, a mianowicie: co to jest??, do czego służy??, jak się jej używa?! czym podpinać do TV??" Na kilka sam mu odpowiedziałem, że karat tv służy do podpięcia Kompa do Tv, ale gdy to zacząłem mówić to... hmm, mniejsza z tym, powiedzcie zatem jak ją podpiąć i czy ta karta to sam TUNER czy płytka na której są kompresorki?? z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty telewizyjnej nie podłączasz do tv, a raczej antenę telewizyjną do karty tv. :P Wkładasz ją w kompa i tyle, tylko kabelkiem który dostajesz (taki krótki) podłączasz kartę dźwiękową i tyle. A jak chcesz kompa podpiąć pod tv to musisz mieć kartę z wyjściem tv-out i specjalnym kablem to robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Karty telewizyjnej nie podłączasz do tv, a raczej antenę telewizyjną do karty tv. :P Wkładasz ją w kompa i tyle, tylko kabelkiem który dostajesz (taki krótki) podłączasz kartę dźwiękową i tyle. A jak chcesz kompa podpiąć pod tv to musisz mieć kartę z wyjściem tv-out i specjalnym kablem to robisz.

 

Ten kabel to S-Video, lub po prostu żółty chinch (można też użyć wersji z chincha na euro, wtedy łatwiej podpiąc do TV, a do wyjścia głośnikowego w kompie podłączamy przejściówkę Jack-Cinche (zazwyczaj biały i czerwony), i mamy obraz i dźwięk. Przypominam, że na TV obraz jest rozmazany :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...