Skocz do zawartości

Zablokowane Game vs. Game


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Rok szkolny = negatywne emocje (nie zawsze, ale szóstki zdarzają się o wiele rzadziej niż pały).

 

Możnaby w tym temacie co tydzień wybierać 2 gry i byśmy mówili czemu ta gra jest lepsza (ta, którą wolimy).

 

Wypompowalibyśmy stres, złość itp. tu i moglibyśmy wymienić się gustami.

 

Co wy na to? (spodziewam się, że będą same posty pt. "BTM")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bys chociaz cos zaproponowal jak juz zakladasz temat, teraz to jakies puste w srodku wyszlo ;D ale znam ciekawsze sposoby na rozladowanie sie od stresow ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok szkolny = negatywne emocje
co jest ku[ding]wa.

 

jakie w szkole mogą być negatywne emocje, stresy? jedyna "negatywna emocja" z jaką się spotkałem w szkole to nuda na niektórych lekcjach (np. chemia) lol.gif ale być może jestem inny, bo dla mnie szkoła to ogólnie luźne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by to tak wyglądało:

 

Gra kasy100 o różowym hipopotamie jest lepsza od gry PablaGM o żółtym flemingu bo tam bohater jest faktycznie różowy.

 

Poziom gier jeszcze jest za niski i niezbyt równy, żeby robić takie porównania. A twory Borka, Teegee i Souljah starczą na 2-3 takie zestawienia? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha... Very funny.

 

Chodzi o gry takie jak Gothic3 vs. Oblivion lub WoW vs. LOTROnline.

 

Jeden powiedział, że chodzi chyba o gry GM, a reszta uznała, że to prawda. Plotki! XD

 

co jest ku[ding]wa.

 

jakie w szkole mogą być negatywne emocje, stresy? jedyna "negatywna emocja" z jaką się spotkałem w szkole to nuda na niektórych lekcjach (np. chemia) ale być może jestem inny, bo dla mnie szkoła to ogólnie luźne miejsce.

nie wiem jak u was, ale u mnie w szkole jest dużo pyskowania na lekcjach, agresji, rasizmu (prawie dosłownie!) itp. No chyba, że u was wszyscy na lekcji siedzą wyprostowani i nawet palcem nie kiwną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w szkołach, bo przypały dla jednego i drugiego. Dzwoni się do starych i ojciec powinien zdjąć pasa, raz wpie***lić i się skończy... tylko, że teraz to bez sensu, gówniarz matki i ojca nie szanuje zaraz pójdzie do jakiegoś rzecznika czy co tam, albo zgłosi nauczycielce jakiejś że tata sie znęca i dopiero wałki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was, ale u mnie w szkole jest dużo pyskowania na lekcjach, agresji, rasizmu (prawie dosłownie!) itp. No chyba, że u was wszyscy na lekcji siedzą wyprostowani i nawet palcem nie kiwną.
u mnie nikt nie siedzi 'sztywny', przecież mówiłem, że panuje ogólny luz. pyskowanie, agresja - w każdej szkole (podstawówka, gimnazjum, technikum, liceum) się z tym spotkałem, więc nie traktuje tego jako coś nowego i wszelkie takie sprawy mam w dupie, nie chce mi się tym dalej przejmować, bo gówno to da (szkoda żołądka), biorąc pod uwagę fakt, że takie "wypadki" zdarzają się też poza szkołą 53q5jl0.gif chociaż pyskować kilka razy trzeba było, bo czasem jak się dopierdolą to żal dupę ściska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was, ale u mnie w szkole jest dużo pyskowania na lekcjach, agresji, rasizmu (prawie dosłownie!) itp. No chyba, że u was wszyscy na lekcji siedzą wyprostowani i nawet palcem nie kiwną.

No i? Najzwyklejsza codzienność. Jak ci nie pasuje, to zawsze w szpitalach psychiatrycznych są tzw. izolatki, to jest najprawdopodobniej jedyne miejsce gdzie by cię te codzienne problemy nie dotknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Najzwyklejsza codzienność. Jak ci nie pasuje, to zawsze w szpitalach psychiatrycznych są tzw. izolatki, to jest najprawdopodobniej jedyne miejsce gdzie by cię te codzienne problemy nie dotknęły.

Taa... Chyba u ciebie zwykła codzienność. Chodzi mi po prostu o to, żeby się tu wyładować na kimś kto nie lubi fanów Obliviona i zacznie krytykować.

Na forum o robieniu gier porównywać gry komercyjne dużych firm?

OMG Sprawdź wszystkie tematy w Valhalli i zobacz czy wszędzie jest o robieniu gier. Jeśli tak to pójdę na terapię wstrząsową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew, takie coś nie ma sensu, bo jakby np. doszło do wymiany zdań pt. "TES vs. Gothic", to ja i Jabol pozabijalibyśmy się...na śmierć. :P

 

A tak bardziej poważnie...

Chodzi mi po prostu o to, żeby się tu wyładować na kimś kto nie lubi fanów Obliviona i zacznie krytykować.

Po co to komu? Dojdzie do takiego momentu, że się na siebie wszyscy obrazimy i co to nam da? Dyskusja tylko po to, by się wykrzyczeć... <_<

----------------

Now playing on foobar2000: Sanctuary - [into The Mirror #07] Seasions Of Destruction

via FoxyTunes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...