Skocz do zawartości

Przybornik


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Przybornik

 

Gatunek:Program

 

Opis:Dzięki niemu już nie będziesz musiał schylać się by otworzyć stację dysków!!

wystarczy kliknąć!!tak samo jest z google jedno kliknięcie i już możesz wyszukać to czego zapragniesz!!można też odtwarzać płyty za pomocą oczywiście JEDNEGO KLIKNIĘCIA!!i jest pewnien bajer...ale już się dowiesz :D :)

PS.wiem że oceny będą pewnie 1 gwiazdka ale może komuś się przyda!!to wkońcu mój pierwszy program!

miłego ściągania!!

 

Download: http://www.gmclan.org/up1486_4_Przybornik.html

 

rozmiar:975kb

 

Autorzy:

 

Programowanie:Nikas

Grafika:Nikas

Muzyka:Nikas

Fabuła:Nikas

 

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/1486/Przybornik.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis:Dzięki niemu już nie będziesz musiał schylać się by otworzyć stację dysków!!

Mój komputer/prawy myszki/cd-rom/wysuń,i po co schylanie?

 

Nie wiem jak to ocenic,bezużyteczne.

Z tym google to już kompletne dno

bez urazy.

Fajny programik, bardzo mi sie podoba:)

Tylko ten bajer coś umnie nietyra bo nic sie niedzieje

Daje 4/5 Zrób 2 część

Wiesz autor się wcale nie postarał,ale oceniaj jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryniak my nie jestesmy tacy dobży w gm'ie jak ty i inni, każdy robi to co umie aby sie zaprezetowac i zaczerpnąć opinni. Ja podziwiam Nikasa za starania bo może dla ciebie to jest nic, ale on w to włozył dużo pracy i dał z siebie ile mugł i ja to szanuje :)

Brawo Nikas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fajny programik, bardzo mi sie podoba:)

Tylko ten bajer coś u mnie nie tyra bo nic sie nie dzieje

Daje 4/5 Zrób 2 część "

 

wiesz co Luz?? ja wiedziałem że będą słabe oceny....ja zrobiłem tak sobie ten program bo mi się nudziło...to nie jest coś super...ja sam o tym wiem i dałbym temu programowi 2 gwiazdki...hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po kiego grzyba w oknie gry jest grafika okna a tam jeszcze jedne okna? - www.żal.rapidshare.de/tibia

 

A po drugie ty nawet nie umiesz narysować ładnego okienka tylko widać ślady beznadziejnego 'fotomontarzu' :P

29270538cz6.png

 

Hmmm... wole włączyć opere odrazu pisać czygo szukam w google czy włączyc twój program, kliknnąć, czekać aż sie opera załaduje, i w tedy pisać to czego szukam... hmmm... trudny wybór... chyba wole opere ;P

 

Tak samo bez sensu wysuwanie cd-rooma, nie lepiej wysunąć ręke i nacisnąc wysuń czy włączać twój program i kliknąć... bez sensu...

 

Dałbym 0 gwiazdek ale nie można ;/

Daje 1 / 300

 

Kryniak my nie jestesmy tacy dobży w gm'ie jak ty i inni, każdy robi to co umie aby sie zaprezetowac i zaczerpnąć opinni. Ja podziwiam Nikasa za starania bo może dla ciebie to jest nic, ale on w to włozył dużo pracy i dał z siebie ile mugł i ja to szanuje

Brawo Nikas

Nie ocenie się pod względem tego czy byś umiał czy nie tylko czy podoba ci się itp...

włozył dużo pracy i dał z siebie ile mugł
Przecież to 5 minut z przerwą na wyjście do kibla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...