Skocz do zawartości

Zemsta cd-rooma


Luz

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje Misiek :D ale wiele funkcji sam dodałem, ale niemartw sie tez bedziesz w credits :)

 

Nawet lowrider będzie w credits bo wspierał mnie duchowo xD dodawał mi otuchy :) i napawał chęcia do dalszej pracy :P

 

Lowrider muszą być i tacy którym nie szkoda tych 5 minut bo inaczej kto robił by przykłady dla poczatkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z takimi programami wypadaj dziecino do elo bloku.

1 gwiazdka ? Za co ? Dosłownie za totalne dno,program nie słuzy do niczego.Większego shitu na gmclanie nie ujrzano od wieków,musiałes wyskoczyć gorzej niż filip z konopii ?

Uwaga: Błędy ortograficzne zamieszczone scpecjalnie!!!

Buhahaha,nie wymiguj się.W każdym poście popełniasz literówki,orty.Takie gadanie jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach no cóż powiem tyle przykro mi :(

Jestescie dobźi bo długo się tym zajmujecie i kazdego kto sie stara kto daje coś z siebie kto daży do jakiegos celu gnoicie. I co, ze popełniam błedy ortograficzne uwierzysz mi czy nie jestem dyzortografikiem i dyslektykiem od zawsze i nawet niewiesz ile mi czasu zajmuje sprawdznie moich będów w poście. człowiek taki jak ja stra się by wyjść z grona szarych ludzi by pokazac się z dobrej strony a wy gnoicie go zato, że sie stara

nie macie za grosz szcunku do pracy innych. Weźcie przykład ze snake który mi pomaga i z Marka. A wy pozwalacie sobie wejść i powiedzięć, że to nadczym tyle pracuje to nic to gówno i szit szkoda mi czasu by wam pisac wiecej, a uwierzcie mi, ze mugłbym wam zanudzac godzinami powiem jedno żal...

 

Spoko Nakyls narazie nie, ale jak bede potrzebował pomocy to ci powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwierz jak się widzi kgooś takiego kto wygaduje głupoty i szpanuje to aż kusi do powiedzenia słowa:Żal,bądz Nie karmić troll'a.Taka prawda.A tak apropo sam sobie zadaj pytanie po kiego grzyba robiłes tak denny program ? Przeciez nie dośyć że on jest za przeproszeniem do pupy to i jeszcze go publikujesz.Naprawdę głupota ludzka nie zna granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj ja tam nie sprawdzam jak kto pisze bo sam pisze z błędami bo na koniec roku dostałem 3 a mogłęm dostać 2 :(

Ale wedłóg mnie ty dobrze piszesz i dobrze programujesz jak i w GM a takrze w innych programach nie bądz ci przykro dzień się jeszcze nie kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wiedzieć poco to ci powiem...

1. Ucze sie robiac programy i to jest moja praca i chce usłyszec waszą opinie.

2. Publikujac to początkujący (tacy jak ja) beda zadawc pytanią a jak to zrobiłes, albo cos a ja wystawie im projekt i beda mogli zgapiac dowoli i uczyć się.

A z ta głupota to domnie było ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie programiki powinienes zostawic sobie dla treningu albo dac jakiemus kumplowi. a z czasem jak bys sie nauczyl gml'a do takiego stopnia, ze nie musialbys zadawac pytan na forum ( chodzi mi w tym momencie o podstawy )a jak juz to nie wyskakiwanie z bylejakim banalnym pytaniem, to zrob jakis program/gre ktory jest na jako takim poziomie i wtedy daj go na forum. natomiast tych swoich pierwszych programikow/gier sie nie oplaca dawac ... z gory wiadomo jak Cie ocenia(no chyba ze sie uczyles gml'a 5 lat i dopiero wtedy zrobiles swoja pierwsza gre :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ucze sie robiac programy i to jest moja praca i chce usłyszec waszą opinie.

Moją opinie juz poznałes,innych zapewne też...

2. Publikujac to początkujący (tacy jak ja) beda zadawc pytanią a jak to zrobiłes, albo cos a ja wystawie im projekt i beda mogli zgapiac dowoli i uczyć się.

Sory ale nikt jeszcze takiego pytania nie zadał i chyba nie zada...To żaden problem,zrozum.

A z ta głupota to domnie było ??

Jakbym te zdanie kierował do Ciebie zapewne bym to napisał,na przyszłość radze wczytać się w treść nadawcy.

SORRY ZA OFFTOP

To Cię nie usprawiedliwia...

 

EDIT:

lowrider: a co będziesz robić ??

hmm,chyba znam odpowiedz;ta odpowiedz to "GNĘBIĆ"

Podejrzewam że tak brzmiała by odpowiedz lowridera :)

 

EDIT2:

zamknijcie łaskawie mordy

Własnie pokazałes swój poziom...

 

Na przyszłość radze pomyślec przed stukaniem bezmyslnie w klawiature...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallord a dla twojej widomości na gg mi ludzie pisali z pytaniami więc jak czegos niewiesz to sie nieodzywaj...

Widocznie wynikało to z moich dzisiejszych obserwacji z forum,wiadomo że nie przejrze Twego archiwum gg,ani nie zgadne że ktoś Cię pytał na gg.Tak więc wszystko co przypuszczam wynika z moich obserwacji tego tematu.Tak apropo "Nie" z czasownikami piszemy oddzielnie.Pozdrawiam Fallord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo przeczytaj uwarznie bo jest oddzielnie a pozatym nie wiem kim jestes a może jestes hakerem i mi własnie przegladasz archiwum. I przestańmy sie kłucic jak dzieci jak komus mój programik nie pasuje to niech go nie ściaga ani nic niepisze i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wiedzieć poco to ci powiem...

1. Ucze sie robiac programy i to jest moja praca i chce usłyszec waszą opinie.

"Robienie" programów w GM... Tak, pracuj tak dalej, a ustawisz sobie bilet do UK, lub miejsce w kolejce do pośredniaka.

2. Publikujac to początkujący (tacy jak ja) beda zadawc pytanią a jak to zrobiłes, albo cos a ja wystawie im projekt i beda mogli zgapiac dowoli i uczyć się.

Po takiej nauce, z pewnością staną się masterami GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...