Skocz do zawartości

Stronghold 2 :)


Fallord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was drodzy gmclanowicze : )

Zastanawiam sie nad zakupem gry wymienionej w temacie,a nazywa się "Stronghold 2".

Chciałbym zapytać czy grał w nią ktoś i jakie wrażenia ?

Grałem w poprzednie części "Twierdzy" ale jakoś mi nie przypadły do gustu.

Możliwe że Stronghold 2 będzie się różnił od poprzedniczek.

Mi na przykłąd nigdy nie przypadły częśc 1 i 2 gry Age Of Empire natomiast 3 już przeszedłem i bardzo mi sie spodobała.(Tak samo było z Settlersami.5 mi się jakoś podobała :))

A więc pytam:

-Czy grał ktos w Twierdze 2 ?

-Jakie wrażenia z gry ?

-Czy różni się od poprzednich części ?

 

Z góry dzięki - Pozdrawiam Fallord :chris:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ale u mnie było inaczej.

AoE 1 i 2 nie lubiłem 3 jest troche inna niż poprzedniczki i mi sie jednak 666x lepiej podobało xD.

Tak samo było z settlersami.Może uznacie mnie za n00b'a ale mi najbardziej podobała sie piąta część.

Więc może i tak samo z Strongholdem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fallord, zapewniam, że nie będzie tak samo. Mi się podobała cała seria AoE, z 3 włącznie (i czekam na kolejny dodatek, który wyjdzie niebawem), z Settlersów głównie 2 i 5, a nadchodząca 6 też niczego sobie. Jeśli chodzi o Twierdzę 2, to to jakaś pomyłka i profanacja serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zawsze nudzą gry, które polegają na wybudowaniu całego miasteczka/kolonii tylko po to, żeby zbudować wojsko i natrzeć na wroga. Albo sama walka, albo spokojna ekonomia. ;)

 

Dobrze powiedziane. Jedna z najgorszych rzeczy jakie mi sie w tych grach przytrafia to pieknie zbudowana i prosperujaca osadka ktora zostaje dosztenie spalona, bo przeciwnikowi wystarcza baraki i magiczne zmienianie surowego miesa na zolniezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nakjbardziej wkurzało w takich strategiach jak Zeus czy Cezar że jak zawwze rozbudowałem piekne miasto raptem wszystko zaczęło się palić i koniec miasta xD hmm AoE3 wg mnie ma ciekawy klimat i dosyć mnie wciągnęła.Do wczesniejszych częsci jakoś się nie przywiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...