Skocz do zawartości

Przydatnik v2.0!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wyszła wreszcie nowa wersja Przydatnika. W wersji podstawowej było można tylko wpisywać coś do listy co było strasznie nie przydatne :death: A teraz jest lepiej.

 

Nowa wersja zawiera

- Kalendarz

- ListBox :)

- Odtwarzacz muzyki (mp3, mid i wav)

 

Mało, ale cały czas pracuje nad tym :) Czekam na oceny.

 

Ściągaj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele sie namęczyłeś z nową wersją "Przydatnika". Według mnie można coś takiego stworzyć w kilka minut. Moja ocena to 2/6. Nie będe wyliczał błędów bo za bardzo bym sie rozpisał :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Bigshark. Ty myślisz że programy to się tworzy na takich klockach jak są w GM? Nie nie nie. Przy programach to ty musisz się namyśleć dużo i wogóle.

Ty Bigshark, spróbuj napisać jakiś program w języku programowania. Zobaczymy czy będzie lepszy od Przydatnika.

 

PS. Żebym nie był gołosłowny, to pokaże wam moją produkcję w Delphi:

http://marmot.gual.pl/marmote/pliki/mmp.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej marmot czego ty sie tak mnie czepiles , mi sie wydaje ze ty musisz miec niemałe kompleksy :D A jak pamietasz stworzylem jeden prograM do robienia gier(nie miał on niestety particle). Poprostu moje zdanie jest takie: Niewiele osobom sprzyda sie przydatnik, natomiast w tego rogalika fajnie by sie grało. I jesli marmot mowisz ze programy robi sie bardzo trudno a efekty i tak są słabe to po co robic programy? Lepiej Gry :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, też mi program. Screen Game Makera i wszędzie gdzie się nacisnęło to pojawiał się coś w tym stylu:

"LUbisz papugi?"

OK-Cancel

 

po naciśnięciu Cancel

 

"To dobrze. Możesz wejść na stronę DJ Maxa, bo on nie jest papugą."

 

Pozatym wg. mnie program zrobiony w GMie, to tak naprawdę nie może być nazwany programem, bo program powinien być zoptymalizowany zawsze do jak najmniejszego rozmiaru i wogóle. Sam Game Makerowy plik EXE zajmuje 1mb.

Powinieneś wiedzieć Bigshark też, że gdyby z pasji miały być robione tylko gry, a programy nie powinny być robione, to wiedz że nie było by Game Makera. On jest przecież robiony z pasji, nie dla pieniędzy. Poczytaj sobie oficjalną stronę.

 

Niewiele osobom sprzyda sie przydatnik, natomiast w tego rogalika fajnie by sie grało.

No masz tu rację, ale czy Christian Ghistler tworząc pierwszą wersję Windows Commandera, myślał, że wkrótce każdy będzie miał ten program na swoim komputerze? Swojego rodzaju też jest takim "przydatnikiem". Masz tam takie przydatne rzeczy jak: klient FTP, przeglądarka plików (bardzo wygodna), Lister, kompresor ZIPa, wbudowane dekompresory wielu znanych kompresji i wiele innych.

 

I jesli marmot mowisz ze programy robi sie bardzo trudno a efekty i tak są słabe

Czy ja mówię że efekty są słabe? Jak na nowicjusza w Delphi, to efekty są poprostu zadziwiające. Pozatym zobacz stronę www.aionel.net . Masz tam sporo małych, prostych programików o niby łatwych zadaniach, a są najpopularniejszymi programami do robienia takich rzeczy. Zbierają wspaniałe recenzje na całym świecie.

 

to po co robic programy? Lepiej Gry

Założę się, że gdyby nie było Game Makera, to byś uczył się programowania żeby w przyszłości stworzyć program do tworzenia gier.

 

Pozatym z tymi swoimi teoriami, takimi to idź na ftg.one.pl . Oni tam lubią takie teorie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzicie od tematu ale to i tak nie mój problem :P Przecież nie jestem modkiem :P

 

A co do przydatnika. Popraw jeszcze tego ListBoxa bo da sie dodać czyste pole do niego, czyli bez tekstu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...