Skocz do zawartości

silnik FPS / 3D dla starych kompow


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak np Wolfenstein 3D łaził na intelu i486 i na starszych.

Tyle, że to nie było "prawdziwe" 3D. :D

 

Jest wiele 3D / FPS w Gmie, które działają na baardzo starych kompach smile2.gif . Np. silniki z eXtreme 3D lub Konrada GM . Poszukaj.

Nie. Ja nie uważam, by był jakikolwiek płynnie i sprawnie działający 3Dengine pod GMa. Dla mnie szybkim silnikiem nie jest Xtreme 3D, do którego dostarczone example potrafią czasami ładnie pociąć (poskakać wręcz) na maszynie z Duronem. ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie było prawdziwe 3D, ale w sensie,że korytarze były trójwymiarowe, czy jak to tam nazwac.

chodzi mi o te klimaty wlasnie co autor zapodał w tutorialu FPS (to z grafiką doomową),tylko że zamula mi sie na mym staryym kompie (675 Mhz i 256 pamieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wlasie.

Nie zadawlbym tego pytania, ale rok temu przerobilem przyklad tutoriala FPS, ze sie chodzi po uczelni i sie strzela do nauczycieli, ale niestety 90 % ludziom gra za wolno lazila ( pewnie jedna klatka na pol godziny).

No ja nie wiem, czy w dzisiejszych czasach ludzie uzywają do podstawowychczynnosci pentiuma 90 z ekranem zolto-czarnym ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do podstawowych czynnosci uzywam Penisa 20cm z ekranem zolto bialym.

 

pokombinuj; optymalizacja pod stare komputery to rzecz wykraczajaca poza mozliwosci gm. poprobuj z silnikiem dooma.

 

Ja wam dam penisy! Na razie ostrzeżenie słowne, ale mogłem to jako offtopic potraktować i co wtedy?

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do podstawowych czynnosci uzywam Penisa 20cm z ekranem zolto bialym.

 

sorka-co to?? forum dla gejów,ktorzy piszą ile kto ma cm, czy forum dla ludzi robiacych gry i programujących ?

 

 

====================================================================

 

 

no wiadomo ze doom odpali, nie mowiac o Wolfie3D, ktory lazi na moim laptoku z 1993 roku.

nawet nie trza kombinowacz tymi silnikami. Jest program Floedit, ktory podmienia muze i grafiki w wolfie

i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...