Skocz do zawartości

Szukam - Garfield i inni


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam grafik:

- Garfield w 3 kierunkach - dół, prawo, góra (lewo mogę sam sobie zrobić) - rozmiar 32*32, widok top-down (taki jak w większości rpg-ów), stojący. Miło widziana animacja chodzenia, ale ona być nie musi.

- Jon w 3 kieunkach - dół, prawo, góra - rozmiar 32*64, widok top-down, stojący, tu animacja chodzenia będzie już raczej potrzebna.

 

Oferuję:

- miejsce w Credits,

- wyróżnienie (pogrubiona czcionka) dla tych, którzy z własnej woli zrobią animacje,

- wpis nicku w temacie

 

Animacje, jeśli już ktoś robi, najlepiej 3-klatkowe, 2-klatkowe też mogą być.

 

Uwaga! Przyjmuję też ogólne figury (zarysy) postaci bez szczegółów. Nie będę tolerować paintowych bazgrołów.

 

PS. Paleta kolorów dowolna, ale pamiętajcie: Garfield jest pomarańczowy, a Jon ma brązowe włosy. Zarysy mają mieć tylko 2 kolory. Nie przyjmuję rozmazanych obrazów (czytaj: jpg-ów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekGM: Ładne, wykorzystam, dam credita A.J. Nitro (no niestety nie są to twoje sprity). Niestety niezupełnie o taki widok mi chodziło, bardziej o taki widok, jaki jest w większości RPG-ów 2-D. Najwyżej te grafiki przydadzą się przy minigierce rodzaju "Wejdź na drzewo".

PS. Twój post nie jest dla mnie zrozumiały, wyłapałem linka. Co ma znaczyć zdanie "Garfield nie jest to 32x32"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...