Skocz do zawartości

Super Stick


Luz

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Super Stick

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: W grze wcielamy się w Sticka, małego paintowego ludzika. Naszym zadaniem jest zbieranie czarnych punkcików, po zebraniu wszystkich czarnych punkcików przechodzimy na kolejny poziom. W grze jest 5 poziomów + bonus niespodzianka :] W grze należy omijać przeszkody takie jak piły, łancuchy i kolce. Postać dysponuje trzema życiami, niema możliwości zapisu ani odczytu gry. Po utracie wszystkich żyć gra kończy się a wynik zapisuje się do tabeli najlepszych wyników. Bardzo lubie gre ze Stikami (paintowymi ludzikami) i dlatego też zamieściłem jednego w mojej grze, grafika nie jest super i pewnie mnie wypiejecie, ale zrobiłem taką nie z powodu braku zdolności manualnych a z powodu chęci uzyskania śmiesznego efektu :D W grze jest niestety jeden mały bug :( wystawiłem tą gre ponieważ naprawa tego zajmie mi pewien czas (wiadomo jestem noobem) a chce znac waszą opinie, ale obiecuje, że w następnej cześci już go niebędzie :) Bug ten nieprzeszkadza w grze nie będe mówił w czym jest problem jak ściągniecie sami zobaczycie. Prosze ściągajcie i komętujcie ponieważ na podstawie waszych komentaży stworze 2 część gry. Tak do konca to niejest to moja pierwsza gra ponieważ wcześniej bawiłem się troche na szablonach przerabiałem itp, ale jest to pierwsza gra którą uznaje za skączoną. B)

 

Download: Super Stick

Rozmiar pliku: 5,16MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja (Luz)

Fabuła: =brak=

Grafika: Ja (Luz)

Muzyka: Zasoby GM 7 i neta :]

Screeny:

 

 

Życze miłej gry :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co denerwować kurczaczku, jak kolega to w porządku :)

W grze mógłbyś zmienić tą muzykę bo przez to plik dużo waży. I przydałyby się bardziej "realistyczne" plansze niż te szare kwadraty :P

LOL ale tekst nie ma się co denerwować kurczaczku lol prawie spadłem z krzesła.

Gierka taka sobie 3/5 na zachete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet ładna, doszedłem do 3 levela, dale mi sie nie chciało :P .

Tylko nie pasi mi to, że te kulki które zbiera nasz ludzik są z folderu spirtes z GM'a :( . Niektóre dzwięki też. Radziłbym to przeróbić na jakieś swoje :) .

oceniam na 3/5 ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na pierwszą grą skończoną to nawet spoko jednak mogłeś jakąś lepszą grafikę jakieś tło. Ludzika chciałeś takiego, ale całą resztę mogłeś jakoś ciekawiej zrobić nie jest źle możesz spokojnie robić 2 część gry dodaj przeciwników i kilka opcji u mnie masz na zachętę 4/5. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta gra. Daję 2/5. Jedyne, co mi przypomina Stickmany, to sam bohater - reszta jest jak wyciągnięta z n00bowskiej gierki. No i strasznie czuć inspirację nie N-gamem, jak ktoś zasugerował, ale Escape Masterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...