Skocz do zawartości

Transform 1 level


Wiecek

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza gra, tydzień pracy z Gamemakerem(patrz data dołączenia) Wiem ze postac sie nie animuje (pierwsza) i czasami wystepuja bugi...ale zachecam do przejscia gry:)

Tytuł : Transform

 

Gatunek: platformówka

 

Opis:Rok 2134

Jako ochroniarz futurystycznej pracowni prywatnej corporacji, po eksplozji zostałes przeniesiony w nasze czasy!! Jedynym sposobem dostanie sie z powrotem do swoich czasów jest zebranie magicznych diamentów... ale nie jestes jedyna osobą która chce je zdobyc. Firma o nazwie REGENSCHIRM wysłała swoich agentów do odnalezienia diamentów...zniszcz ich i zdobądz diamenty!!!! Wykorzystaj swą moc zmiany postaci aby dostac sie do ciasnych miejsc gdzie ukryte sa diamenty

W wersji Demo musisz zdobyc 6 diamentów na jednej planszy !!

 

Download:KLIK

 

Rozmiar pliku:1,39 MB

 

Autorzy:Więcek

 

Programowanie: Wiecek, pomoc z forum GM

Fabuła: Wiecek

Grafika: Internet, animacje -Więcek

Muzyka: Internet

Screeny:Screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG. Grafika do pupy, ochroniarz z przyszłości cofnął się w czasie i trafił do radosnej platformówki, a muzyka z Final Fantasy - Chocobo jakaś wersja country :D To tak jak byś robił zupę z kamieni i papieru :)

1/5 + 1 za to że lubie soundtracki z FF i dlatego że się uśmiałem widząc tą grę, gratz ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki dzieki za wszystkie opinie:) Dużo pretensji do fabuły ale to wersjia demo także wiec fabułe w kazdym momencie można zmienic:)

Albo dodac:"Dowiedziałes się ze pierwsza czesc diamentów znajduje sie w okolicy farmy jakiegos tam.Udaj sie tam"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło rany, ile tu bugów. Weź dorób animacje bohaterowi, zrób żeby sie nie zawieszał na tej lufie i innych. Muzyka w ogole nie pasuje. Czyli tak:

Grafika: 2/5

Muzyka: 2/5

Grywalność: 1/5 ( wszystko jest takie powolne)

Ogółem: 2/5 ( Bo pierwsza gra) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnął sie w czasie i przy okazji cofnał sie w rozwoju:D hahahaha.daje -1000\1mil,a wogóle co to za wspólnicy,internet,animacje,bys to umiescił w creditsach chłopie!Wszystko co ktos ci zrobił jakis chłop albo baba to umieszczasz ją na odpowidnim dziale,a wszystko co wyjąłes z internetu,z dysku albo sam zrobiłes jest twoje czyli wiecek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...