Skocz do zawartości

Zablokowane przeglądarka w GM


Mimek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko: Proszę o podpowiedzi (szczególnie miła pomoc zaawansowanych) tyczące się zrobienia przeglądarki internetowej w gm'ie... w zakładce twórcy obiecuje napis współautor dla osoby najbardziej pomocnej :), a dla pozostałych piszących w tym temacie (oczywiście pomagających, a nie piszących bez sensu)obiecuje napisanie w creditsach :) Jeszcze raz proszę o pomoc i pozdrawiam, MIMEK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, ale najtrudniej będzie napisać DLLa, który będzie parsował kod HTML. I 30% wykonane ;) Do pobierania strony użyć można np. RM_HTTP. Jeszcze kontrolki Windowsa do ładnego wyglądu. Nie używaj DLLa, który "wciska" IE do GMa, bo to nie wydajne, brzydkie i będzie to "przeglądarka w przeglądarce" :). To tyle co miałem do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt by tego nie używał (oprócz mnie), ale ja chciałem to zrobić, żeby się czegoś nauczyć i znalazłem dll'a i opis tego dll'a i już wiem mniej więcej o co w tym chodzi :) a tak BTW: To sam drogi Ranmusie robiłeś przeglądarkę internetową w GM'ie :) pozdrawiam Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie zrobiłem, bo podpięcie za pomocą dll'a kontrolki IE tworzeniem prawdziwej przeglądarki nazwać nie można (nawet nie upubliczniałem programu, bo to był po prostu test dll'a i tyle). A to, że tak napisałem w shoutboxie, to było tylko ku uciesze Bagna, który szpanuje byle głupotami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa rozumiem :) a ja powiem jedno: Gdy zobaczyłem tego dll'a to pomyślałęm "CZARNA MAGIA", ale po przeczytaniu opisów coś kapuje :) pozdrawiam Mimek...

PS nie mam pomysłu na grę, napiszcie jaką grę chcecie ode mnie na GMC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...