Skocz do zawartości

Zablokowane przeglądarka w GM


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko: Proszę o podpowiedzi (szczególnie miła pomoc zaawansowanych) tyczące się zrobienia przeglądarki internetowej w gm'ie... w zakładce twórcy obiecuje napis współautor dla osoby najbardziej pomocnej :), a dla pozostałych piszących w tym temacie (oczywiście pomagających, a nie piszących bez sensu)obiecuje napisanie w creditsach :) Jeszcze raz proszę o pomoc i pozdrawiam, MIMEK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej, ale najtrudniej będzie napisać DLLa, który będzie parsował kod HTML. I 30% wykonane ;) Do pobierania strony użyć można np. RM_HTTP. Jeszcze kontrolki Windowsa do ładnego wyglądu. Nie używaj DLLa, który "wciska" IE do GMa, bo to nie wydajne, brzydkie i będzie to "przeglądarka w przeglądarce" :). To tyle co miałem do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nikt by tego nie używał (oprócz mnie), ale ja chciałem to zrobić, żeby się czegoś nauczyć i znalazłem dll'a i opis tego dll'a i już wiem mniej więcej o co w tym chodzi :) a tak BTW: To sam drogi Ranmusie robiłeś przeglądarkę internetową w GM'ie :) pozdrawiam Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie zrobiłem, bo podpięcie za pomocą dll'a kontrolki IE tworzeniem prawdziwej przeglądarki nazwać nie można (nawet nie upubliczniałem programu, bo to był po prostu test dll'a i tyle). A to, że tak napisałem w shoutboxie, to było tylko ku uciesze Bagna, który szpanuje byle głupotami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa rozumiem :) a ja powiem jedno: Gdy zobaczyłem tego dll'a to pomyślałęm "CZARNA MAGIA", ale po przeczytaniu opisów coś kapuje :) pozdrawiam Mimek...

PS nie mam pomysłu na grę, napiszcie jaką grę chcecie ode mnie na GMC ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dobra, ale na twoim silniku i twojej grafice :), a tak na prawdę chce coś zrobić fajnego, ale nie mam pomysłu napiszcie jakieś ciekawe pomysły :) pozdrawiam Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...