Skocz do zawartości

Przykład proszę


dziadekkleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo, ale to bardzo bardzośnie proszę o przykład fpp'ka. ;< Od paru lat cięgam w gamemakerze i jedynej rzeczy której nie umiem jest zrobienie dobrego fps'a.

Znaczy się umiem zrobić fpp, ale nie ma dobrego fpsa. Tak na poziomie 0.8-1 fps a ja chciałbym conajmniej 70 fps, ale to by wymagało przepisania całego endżinu. Ja go pisałem chyba z pół roku, i chyba mi się za to należy napisanie przykładu.

 

A o to co ma być w przykładzie:

 

- Obsługa DX 6, DX 7, DX 8, DX 9, DX 10, DX 11, OpenGL 6.864.46 beta

- Wbudowany Havoc żeby potwory fajnie latały po zastrzeleniu.

- Zaawansowane AI bazujące na drzewie stanu, tzn. że przełącza się na bieżąco między stanami po drzewie jak te małpki co po banana skaczą.

- Kilka, ale to bardzo mało przykładowych modeli: batman, żołnierz, kosmita, samochód, drugi samochód, ciężarówka, kosmiczny ork, szybkozaur, kongodżango, ciocia Petunia, hiszpański destruktor.

- Głosy bochaterów

- Tak około 24 przykładowe w pełni 3d poziomy żebym sam nauczył się je robić.

- Trzy cutscenki

- Pięć trybów gry

- Czterdzieści piosenek w tle

- Kod na multiplayer, tak żeby dało się grać tylko z legalnym cdkejem i cała infrastruktura serwerów które pokazują inne serwery.

- Wypożyczenie na kilka lat porządnego serwera z dwoma procesorami i windows serwerę

 

Wy jesteście bardzo profesjonalni wiec na pewno sobie z tym proadzicie. I wam, i mi ta współpraca będzie na rękę, bo ja dostanę przykład a wy doświadczenie, które pomoże wam robić dla mnie inne przykłady. W planach mam także bijatykę, i niezwlocznie odezwę się do was w tej sprawie. Z góry dziękuję. :)) :) :)

 

:D :P :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...