Skocz do zawartości

Ma ktos neta z dialogu?


Zając

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś neta z dialogu? Pytam bo mam zamiar sobie załatwić... Poprosiłem kumpla, który ma łącze 1MB/s z dialogu żeby zrobił test na speedtest.net i o to wynik:

168556022.png

 

Niby bardzo ładnie, ale martwi mnie ping... serwer blisko a ping 190 :/... Jeżeli ktoż ma neta z dialogu to pytam.

 

1. Ogólnie ładnie chodzi? Muli czasami?

2. No i kwestia pingu... Lagujecie w gierkach? Mniej więcej jaki macie ping? (wiem że od serwera zależy, ale pytam "mniej więcej")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

168645927.png

 

Ja mam z dialogu i mam mniejszy ping. Ale jak na przykład ściągam z p2p coś to ping jest powyżej 100.

 

 

 

a, to lajcik, dzięki... bo mi zależy żeby nie lagować w grach... dla mnie ping do 250 jest dobry XD Tyle że teraz mam radiówke, ogólnie nie jest tak tragicznie, ale w grach to ping taki że sie praktycznie nie ga grać... Verdi, mógłbyś jeszcze tylko zlookac jaki ping będziesz miał jak klikniesz na jakiś serwer z USA? z góry dzięki :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

168912190.png

 

Nie wiem tylko czemu upload mniejszy na serwerze USA w porównaniu do serwera w Polsce. :P

 

No i nie jest źle, a co do uploadu, to na stronce dialnet.pl pisze że łącze 1mb/s ma mieć upload 256kb/s a nie 512kb/s więc nie narzekaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...