Skocz do zawartości

Gm i Linux


Boro Casso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiego emulatora polecacie do uruchomienia servera gry online na linuxie.

Potrzebny mi jest emulator mało obciążający procesor, współpracujący z połączeniem internetowym, i najważniejsze żeby obsługiwał aplikacje napisane na gmie.

 

JO JO !

Ema , pomoge ci gdyż mam taki kaprys.

JEsli chcesz grac online , czyli innymi słowy multiplayer , co jest teraz w modzie, to polecam ci TGB_Dual . Jest on najlepszy , mozesz zarówno grać online przez siec , neta a także na jednym komputerze. Ale najwazniejsza zaleta tego progrsa jest taka że , wszyscy nastolatkowie* go używają, a REW porzucili do lamusa.

 

 

 

 

*Mówiąc nastolatkowie, mam na myśli nastolatków z krwi i kości, szalonych, treendy, którzy korzystają z życia, i chodzą na party, a nie o smutasów, którzy siedzą w jeansach, i popijają cole.

 

Sayyonarka !

 

aha , nie chce byc w creditsach, bo creditsy powoli przestają być jazzy, wolałbym żebyś w tytule gry dodał dopisek : Pomoc Prze As

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prze_as

Czyli domagasz się aby to wyglądało tak:

"nazwa" pomoc prze_as ?

I to borocasso zdecyduje czy chce zrobić w grze creditsy a ty tylko mówisz że chcesz być w nich za pomoc czy uważasz że ta pomoc nie była tak wielka żeby

znaleźć sie w twórcach gry <_<

Sorry za tego offtopa

 

Edit:

@prze_as

kumple nie powiedzieli Ci że jo jo jest nie modne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiego emulatora polecacie do uruchomienia servera gry online na linuxie.

Potrzebny mi jest emulator mało obciążający procesor, współpracujący z połączeniem internetowym, i najważniejsze żeby obsługiwał aplikacje napisane na gmie.

 

GM i Linux to jak Paris Hilton z obsranym menelem. Czyli generalnie mówiąc nie nawiązują większej współpracy. Jednyn sposobem jest stworzenie wirtualnej maszyny, ale to będzie działało tak 4x gorzej niż normalnie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM i Linux to jak Paris Hilton z obsranym menelem. Czyli generalnie mówiąc nie nawiązują większej współpracy. Jednyn sposobem jest stworzenie wirtualnej maszyny, ale to będzie działało tak 4x gorzej niż normalnie. emot11.gif

Próbowałem już na emulatorze pc-ta, niestety winda muli tak że ledwo co chodzi;/

Poczekaj, aż wine zrobi implementację directx 10.

Co to ma do tematu ?

 

@Prz_as

Windows już tesz jest niemodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma do tematu ?

@Prz_as

Windows już tesz jest niemodny

To, że coś musi obsługiwać grafikę? A direct x obsługuję grafikę w grach gm'owskich.

Co do prze_as'a właśnie windows jest nie modny. Tylko lamusy go używają (bez obrazy). Ale to musi być debian/gentoo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wine to wlasciwie symulator win 95. Mozna w niego zainstalowac rozne skladniki, jak w symulatorze... Oczywiscie nie działa tak szybko niz na windowsie...

Przecież Wine nie jest żadnym emulatorem a tym bardziej symulatorem (wiesz chociaż co to jest symulator?). Wine to tylko implementacja WinAPI dla X11 z paroma kompatybilnościami jak własny rejestr, nazewnictwo literowe dysków, czy z folderem Windows, nic więcej. Za to, emulatorem Windowsa jest Win4Lin i raczej tylko on by był tutaj radą co do tego problemu, tylko, że jest on płatny.

Co do prze_as'a właśnie windows jest nie modny. Tylko lamusy go używają (bez obrazy). Ale to musi być debian/gentoo biggrin.gif

Każdy używa czego chce. Gracze czy developerzy pod platformę .NET bardziej sobie upodobają Windowsa niż Linuksa, bo do tego system M$u jest bardziej przystosowany od wszelkich distro Linuksowych, chociaż te robią pewien postęp (głównie mam na myśli Mono rozwijane pod patronatem Novella).

JEsli chcesz grac online , czyli innymi słowy multiplayer , co jest teraz w modzie, to polecam ci TGB_Dual . Jest on najlepszy , mozesz zarówno grać online przez siec , neta a także na jednym komputerze. Ale najwazniejsza zaleta tego progrsa jest taka że , wszyscy nastolatkowie* go używają, a REW porzucili do lamusa.

Co mają emulatory GameBoya do Linuksa? Jeżeli chodzi o nie, to najlepszy jest VisualBoy Advance i tutaj żadnych trendów nie ma - na nim wszystko chodzi najpłynniej i najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...