Skocz do zawartości

Punkty "podążające za roomem"


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest kod żeby punkty oraz życie "podążały" za roomem??

Prosze o podanie skryptu albo przykładu

 

Yo Yo ! Ema ziomy !

Ziomuś pomoge ci w twoim dylemacie gdyż sam taki miałem gdy korzystałem po raz pierwszy z gma. Nikt mi wtedy nie pomógł, gdyż w modzie wtedy była samodzielność, na szczęscie te czasy przestały istnieć , a dzis najbardziej treendy jest praca w grupach, co promuje te niezwykle craazy forum. Craazy oczywiscie w dobrym słowa tego znaczeniu, a biologicznym ojcem tego forum jest słynny już Admin. Sława to jego nie jedyny atrybut. Jest on też popularny, a także znany przez wszystkich. Dodatkowo wszyscy go znają. Z tyloma pozytywnymi cechami żadnym problemem było dla niego stworzyć to forum które jest doskonałe pod każdym względem.

A wracając do tematu : Wystarczy wpisac taki kod do obiekt_punkty

 

 if room x+=1 obiekt_punkty.x+=1
if room y+=1 obiekt_punkty.y+=1
if room x+=2 obiekt_punkty.x+=2
if room y+=2 obiekt_punkty.y+=2

i tak do 10 najlepiej

 

 

Może ten cod nie jest najwygodniejszy ale znacznie lepszy niz te podane przez poprzednikow. Otóż krótkie i konkretne silniki już dawno nie są jaazy. Teraz wszyscy userzy chwalą się wielkością swojego kodu, dzięki czemu po zastosowaniu mojego silnika będziesz miał czym zainponować kolegom z forum.

 

Sayonara !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek (???) ktorego rodzice nie kochaja ktory jest trendi, cool itd. trzymaj sie od niego z daleka bo i ty sie zarazisz :D

EDIT:

@prze_ass:

zatkaj sie i nie dawaj tu swoich badziewnych silniczkow ktore sa do d**y a pozatym idz se pogadaj ze swoimi wypasionymi kolesiami, moze ci wreszcie walnie ktorys w buzke tak ze sie uspokoisz z tym trendi!!! wiesz ostatnio slyszalem ze na rynku sa do sprzedania najnowsze lalki barbie ktore sa jak na dzisiejsze standardy cool! moze ci jedna kupic lalusiu? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo ! Ema ziomy !

Ziomuś pomoge ci w twoim dylemacie gdyż sam taki miałem gdy korzystałem po raz pierwszy z gma. Nikt mi wtedy nie pomógł, gdyż w modzie wtedy była samodzielność, na szczęscie te czasy przestały istnieć , a dzis najbardziej treendy jest praca w grupach, co promuje te niezwykle craazy forum. Craazy oczywiscie w dobrym słowa tego znaczeniu, a biologicznym ojcem tego forum jest słynny już Admin. Sława to jego nie jedyny atrybut. Jest on też popularny, a także znany przez wszystkich. Dodatkowo wszyscy go znają. Z tyloma pozytywnymi cechami żadnym problemem było dla niego stworzyć to forum które jest doskonałe pod każdym względem.

A wracając do tematu : Wystarczy wpisac taki kod do obiekt_punkty

 

 if room x+=1 obiekt_punkty.x+=1
if room y+=1 obiekt_punkty.y+=1
if room x+=2 obiekt_punkty.x+=2
if room y+=2 obiekt_punkty.y+=2

i tak do 10 najlepiej

Może ten cod nie jest najwygodniejszy ale znacznie lepszy niz te podane przez poprzednikow. Otóż krótkie i konkretne silniki już dawno nie są jaazy. Teraz wszyscy userzy chwalą się wielkością swojego kodu, dzięki czemu po zastosowaniu mojego silnika będziesz miał czym zainponować kolegom z forum.

 

Sayonara !!

Do czego służy ten twój kod ?

 

btw. ja mam jak najbardziej "skompresowane" kody przy każdych akcjach robię sobie komentarze i wszystko wygląda estetycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu:

x=view_xview
y=view_yview

w stepie ci wystarczy :)

OFFTOP:@Prze_as:masz w sygnaturce:

yo Yo , jestem ziom, i dąże do jednego:

1. Aby nie było staromodnych ciuchów

2. Aby nie było starodwanego słownictwa

3. Aby nie było Lizusostwa

i nie dość, że piszesz, iż dążysz do Jednego i WYMIENIASZ TRZY PODPUNKTY to jeszcze W 3 PUNKCIE MASZ
Aby nie było Lizusostwa
A kto tu się podlizuje???//sorrki z ten offtop :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli robisz na klocku to w x1,x2 daj:

view_xview[0]+ilestam :P

a w y1i y2

view_yview[0]+ilestam :P

tak samo w kodzie tam gdzie jest "x1","x2" wpisujesz pierwszy kod a, w y1,y2. 2 kod

 

mam nadzieje że nie namieszałem i bedzie dobrze (sam takiego kodu używam i nie marudze ;D)

 

ps: podobne do kodu Snake tylko że tutaj jescze dodajesz ileś do pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...